Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz zsoltiz #1721 üzenetére

    "Te meg sajnos az a tipikus fanboy vagy ezekszerint"

    Na látod ezért nincs semmi értelme itt semmiféle diskurzust folytatni. Úgy néz ki, hogy előbb utóbb csak az alaptalan személyeskedés marad, mint érvelési mód. Mert ha van olyan ember aki egyáltalán az ég egy adta világon semminek nem a fanboya (az OxygenOSnek, meg úgy eleve a Oneplusnak meg aztán pláne), na az pont én vagyok. Úgyhogy ennyi. Az előbb is mondtam már, de lezártam részemről, nem vesézgetem tovább a hozzászólásod, nem magyarázom, hogy mit mire írtam és mivel nem értek teljesen egyet a te érvelésedben. Totál felesleges és értelmetlen. További jó kesergést.

    BTW most, hogy a topik összefoglaló gatyába rázásához visszakerestem, látom, hogy te voltál az akinek már a rendeléssel kapcsolatban is problémái volak, akkor is volt már egy tök felesleges csörténk. Szóval ha én fanboy lennék, akkor te meg valami ellenfanboy lehetsz, de legalábbis egy olyan valaki akinek a pohár mindig félig üres, ha érted mit akarok ezzel mondani. Szóval sajnálom, hogy nem emlékeztem rád onnan, és egyáltalán bármilyen szinten belementem veled ebbe a Cyanogen témába, de igérem most majd igyekszem megjegyezni a nicked és a jövőben nem belemenni veled ilyesmibe.

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák