Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz #78791680 #64 üzenetére

    Én is így állok ehhez, ha valaki a kamera miatt választ OP-t, az tévúton jár, bár inkább azt mondanám, aki fényképezés miatt telefont választ, az is. Persze mindenkinek más és más a fontos, de a kamera egyértelműen évek óta a brand gyengesége, ezen kár is szépíteni. De nem is kell, mert mint csomag, ár-érték aránnyal, teljesítménnyel, minőséggel együtt olyan mixet ad, amit más nem a piacon. A XIAOMI persze sokszor olcsóbb, kamerában talán még erősebb is, de nekem az OOS és a WARP megléte bőven fontosabb ennél. Azt azért mem bánnám, ha árban megállnának a mostani szinteken, mert a 7 Pro nálam határeset volt, erősen elgondolkodtam az S10e-n is mellette. Nem bántam meg a döntést, látva a két telefon közötti különbséget teljesítményben, designban, de átlag user inkább a Samsungot választotta volna a neve miatt, ha még egy kicsit közelebb kerülnek az árak akkor biztosan. Ha meg nem érdekli a brand, akkor XIAOMI-t veszi, ami jóval olcsóbb. Van egy olyan rossz érzésem, hogy a vezetőség itt is elhiszi, látva a számokat, hogy a közösségből bármekkora zseton kihúzható, ha lépten-nyomon azt hangoztatják, hogy ez egy prémium termék. Kár lenne...

    Egyébként a 7T szerintem megint egy olyan készülék lett, ami sokakat fog a márka mellé állítani, mert hiába drágább, mint vártuk, ad is értéket a pénzért cserébe, így ha valaki bizalmat szavaz, nem fog csalódni, már csak a brutális teljesítmény és a WARP miatt sem. Na, ugyanez más gyártóknál közel sem ennyire egyértelmű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák