Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Macika66 #1704 üzenetére

    Te nem érted. Ez nem oltás... vagy akkor kopipészteld be azt a soromat, vagy hozzászólásomat ahol fikázom vagy oltom a céget, a telefont, akárkit a "jelly effect" nevű jelenséggel kapcsolatban. Szó szerint ezt írtam... idézem: "Valóban nem egy kritikus hiba, viszont a cég hozzáállása egyáltalán nem tetszik." Magyarázd el nekem, hogy ebben mi az oltás, vagy ebben mi az amit te mint személyes sértést élsz meg és kötelességednek érzed megvédeni a céget vagy a telefont az igazságtalan bántó fikázással szemben? Attól még, hogy nincs OP5 -öm, a jelenség létezik. Egy korábbi hsz -emben leírt okok miatt tökéletesen tisztában vagyok a jelenség milyenségével, most már az okával is (de nem csak én, hanem mindenki), így véleményt tudok mondani róla. De lassan tényleg nem lehet leírni semmit mert jössz és bevéded csóri céget az igazságtalansággal szemben. Azzal az "igazságtalansággal" szemben amit maga is elismert. És megmagyarázod, hogy ez így jó, még videót is csinálsz egy másik cég tabletjéről, ahol vissza bounce -ol a kijelző ha elérsz a kontent VÉGÉRE. És aki szerint ez így nem okés, vagy nem tetszik neki, azt pont hogy te oltod le, hogy ugyan az nem is hiba, hanem ez így tök jó, neked így tetszik, szóval ez így rendben van.

    -fav, további kellemes védekezést, letámadást, én odébb állok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák