Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Mr.C #11132 üzenetére

    Fagyasztott listám:

    Call rec nálam úgy megy, hogy a tasker minden bootnál lefuttatja ezt. Ezzel előhozva a gyárilag beleépített ám gondosan letiltott natív hangrögzítőt ;]

    Stauffenberg - ha nincs root és nincs noverity, akkor automatikusan titkosítja a data particiót ami magába foglalja a belső tárhelyet is. Ha már le van titkosítva akkor nem bántja. Ha nem akarsz titkosítást, akkor kell root után a no verity.

    Tibcsi - az egy számomra sem egyértelmű állapot, ha rootolod, de nincs no verity. Elvileg akkor jó sokáig történő bootolás után titkosítva el kéne indulnia. Szerintem. :F

    batabe - itt le van írva, hogyan kell eljárni, ha treble Open Beta romot akarsz felrakni. Ha nem akarod leformázni a datádat, akkor először fel kell tenni az OB12-t, és arról ugrani az OB13-ra. Azt nem tudom lehet-e egyből a 14-et, de mivel ez a legelső treble rom, én nem hagynám ki a 13-at. Megoszlanak a vélemények melyik reco kell hozzá, a bspark elvileg jó. Ha titkosítva vagy xxx-en, javaslom hogy előbb szedd ki a feloldó kódot mielőtt belekezdesz. Ha stabilt akarsz, az szerintem az egyszerűbb eset, mert arra még nincs treble rom. Szerintem csinálsz egy mentést, felflasheled a romot, és imádozol hogy induljon. Ha nem, még mindig ráérsz wipeolni. Mindenképpen csinálj teljes mentést mindenről, az a biztos.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák