Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mferii

    csendes tag

    Sziasztok!

    Csütörtök óta van egy ilyen telefonom (Eustock).
    Tetszik nagyon. :) Verne Marsot cseréltem le a Meizura, két dolog miatt: gps, kamera.
    A Meizuban nagyságrendekkel jobban működnek ezek a dolgok. (pl. a gps haszálhatatlan volt a Vernneen)
    Egy problémám van, a predektív szövegbevitelt nem tudom kikapcsolni, nem találom sehol sem.
    Ebben szeretnék segítséget kérni.

    Köszönöm.

  • mferii

    csendes tag

    válasz vp654321 #69 üzenetére

    Sziasztok!
    Először is: megtaláltam a predektív kikapcsolásának helyét. Nem a beállításoknál van, hanem egy külön alkalmazásban, TouchPad, az ott lévő beállításoknál lehet kikapcsolni.

    A telefonról pár szót: először Xiaomi-n gondolkodtam, a fiam nemrég vette meg a "tanácsomra" a Redmi 5 plusz telefonját, ami nagyon szuper kis cucc. A Meizu kidolgozásra, megjelenésre simán van olyan, vagy még inkább. Nekem elég a 3 GB, meg a 32-es háttértár, főleg, hogy így kb. egy tizessel olcsóbb volt a Xiaomi-nál.
    Hangminőség mindkét oldalon kiváló, térerőre sem lehet panasz, wifi szintén kellően erős.
    Képe, fényereje teljesen jó, újlenyomat olvasó 10/10 (Vernee 10/5-6). Gps egyből talál holdakat, lakásban is (Vernee Budapesten, a Duna Pesti oldáról átdobott Budára :). Kamerája szép képeket készít, igaz még csak normális fényviszonyoknál kattintgattam vele. A videó készítés is király (haveromnak, aki nagy telefonmániás, Galaxy S7 edge telója van, szerinte is szuper videót készítettünk a Meizuval a pénteki rothasztott hal evős bulin :) Üzemidő nálam két nap. A zene is egészen elviselhetően szól a beépített hangszóróból. Fülessel nem tudtam még kipróbálni, mert a Xiaomimat elkevertem, vagy elvitte a macska...
    Vártam én is a prohardveres tesztet, ennek hiányában külföldi oldalakat nézegetve jutottam arra, hogy a Meizu lesz nekem jó. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, remélem, így is marad :)

Új hozzászólás Aktív témák