Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz vicze #40 üzenetére

    Én korábban Samsung és Sony Ericsson készüléket használtam alsó-közép kategóriában és nem voltam elragadtatva a támogatottságtól. Neves gyártóktól, Qualcom SoC-cal, új készülék esetében. Most meg valaki 6589-es, másfél éves telefonjára is kijött 4.4-es droid.

    Főleg, különösen, hogy akkoriban volt, amikor 2.3-ról kellett volna 4.x-re váltani, ami sokkal, de sokkal nagyobb horderejű változás volt, mint 4.2-ről, 4.3-ra.
    A mostani telefonom 4.2-es droidja valóban régi, de a mai napig nem érzem hátrányát.
    És mivel a készülékem is másfél éves (más okom nincs cserélni, csak változatosságra vágyom), keresgélem a következőt, ami pedig szintén MTK-s lesz (főleg az ára és a dual sim miatt), azok már sokan 4.4-gyel jönnek (különös tekintettel a középkategória, ha mondhatom annak a 6592-t, amiket épp nézek).

    Összességében azt tudom mondani, engem nem zavart, hogy az elmúlt másfél évben 4.2-es droidot "kellett" használnom és csak most fogok 4.4-re váltani. Mindemellett nem is hallottam (bár nem is kerestem), hogy az MTK beígérte volna a 4.3-t...és nem is hiányolták annyian, mint a 4.x-re való váltást 2.3-ról.

    Illetve, ha valaki ezen rugózik, hogy azonnal a legfrissebb droidot akarja használni (vagy csak neki kell és kész) az más kategóriában keresgéljen, mint amik eddig az MTK-s telefonokhoz hasonlíthatóak voltak (mert ebben a Qualcomos készülékek sem nyűgöztek le, akár a SoC, akár a készülék gyártói a hibásak), vegyen Nexust vagy más csúcskategóriát, ahol garantálják ezt.

    Az más kérdés, ha az MTK a csúcskategóriába be akar törni (mert ezt sugallja a fejlesztéseik iránya), érdemi szeletet ki akar abból vágni, ott valóban elvárható a korán frissíthető droid.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák