Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Csapo83 #63 üzenetére

    Ne ferdíts már ennyire, könyörgöm! Hol mondta bárki a kisebb telefonra, hogy 2017-es csúcsmodell? Az Ultra meg ha tetszik, ha nem egy felsőkategóriás telefon! S821, ugyanaz a kamera mint a 10-ben, QHD kijelző, fém+üveg, és igen viszonylag drága lesz..Egyedül az akksi gyenge..

    A 2017-es csúcs HTC még odébb van, szal nem kell itt erőltetni..Hidd el én is naphosszat tudnám fikázni az S7-et, de nem szeretném, hozzáteszem nekem itt van az asztalon egy HTC 10 mellet..
    Szal így látatlanban nem kell ennyire negatívnak lenni, és a tüzet szítani..Ezt úgy értem, h: csakafikacsakafikacsakafika..Ez fölösleges!

    Amúgy félreértés ne essék, nekem sem tetszenek a telefonok, de így az MWC előtt, mindenkit beelőzve, egy felsőkategóriás phablet..HTC szempontjából, sztem nem rossz húzás..És ennyi!

    (#109) zuioch: Taptic engine az ám..Egy szaros rezgőmotor nem más, ráadásul rémgagyi..:D De epöl szempontjából, még meg is értem a jack kukázását, mert valahogy el kell adni a wireless beats csodákat, de hogy a HTC miért megy utána..nah az jó kérdés?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák