Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz b. #343 üzenetére

    Szerintem is egy kicsit tul van tolva a Battlefieldben. Ha jol megnezed meg a "repeszen" is ott figyel a tukrozodo tuz.
    Nekem pl it sokkal jobban tetszik [link].
    Ez a Raytracing szerintem gyonyoru es rengeteg lehetoseget van benne.
    Az is tiszta, hogy rendkivul eroforras igenyes, es el is fogadom. Nagyon varom a kovetkezo szintlepeseket.

    Sajnos ez, igy majdnem 3 ev utan lehet, hogy rossz idozites volt. Igy nem sokan "tisztelik" ami most le lett rakva az asztalra. Mindenki, en is, vartam egy olyan Gen-t ami fps szamokban lep feljebb, jelentosen akar.

    De mindenkepp, ez egy rendkivuli elorelepes az en szememben. Az, hogy full HD-ban futogat jelenleg, az termeszetes. Lesz ez meg jobb is, es gyorsabban mint gondoljuk.
    En elfogadom, hogy ha bekapcsolom, akkor max megnezem egy egy jelenetnel, hogy, hogy nez ki, azt kikapcsolva tolom a jatek maradek reszet.

    Egy dolog van, amit nem ertek, az az, hogy miert lehet elorendelni a kartyakat, ha nem tudjuk a teljesitmenyet a bekapcsolt RTX nelkul. Akkor bizony lesz siras, ha nyers teljesitmenyben alig hozott valamit a Pascalra, es az emberunk kilapatolta erte ezeket az osszegeket.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz Dtomka #378 üzenetére

    Ilyet Leirni... Te atyasagos, hogy a 400K-s kartya CSAK RT-t bekapcsolva lehet hasznalni... :U :U

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz westlake #590 üzenetére

    En is azon gondolkoztam, hogy veszek meg egy 1080Ti-t. Meg is rendeltem a be quiet 700-at. Aztan jol meg is gondoltam magam. Mi lesz? Veszek most meg egy Ti-t, sirok ha nem mukodik az SLI, lehet tapot is kene cserelnem (ezzel nem tudom te, hogy vagy), aztan ha kijon a next gen a ket Ti-t el tudom majd adni, jo esetben 800-1000AUD-ert. Koszi. Fizettem ertuk mondjuk ugy 2300AUD-t. Pont annyit amennyibe egy uj gusztustalanul tularazott 2080Ti EVGA Custom kerul most. Ha mondjuk a 3000-es szeria kijon es kerul majd ugyan ennyibe, akkor a 2080Ti-t el lehet majd sozni, 1300-1800AUD-ert.

    Tehat a vegere, ugy nez ki a story, hogy 1000AUD most, majd meg 1300AUD a 3080Ti-re. :U
    Vagy eladom a 1080Ti-t 800-1000AUD-ert, radobok, 1300AUD-t, majd 500-700AUD-t a 3080Ti-re.

    Melyik? Mindegyik szivas. Ez az ar tenyleg teljesen elmebeteg, de ezzel vagy egyutt elek vagy kilepek. Aki azt hiszi, hogy majd csokkentenek az aron 300-500US-t annak csunyan bilibe log a keze.

    A Ti innentol ezen az aron fog indulni minden Gen-nel, (max 100$-al olcsobban, de ketlem) de legalabb kijon a xx70-xx80-nal. Amd konkurencia, meg ha kijon valamivel ami veri a Ti-t, akkor o is oda fog pozicionalni ahol az Nvida kartyak vannak. Arra van a legnagyobb esely, ha az AMD a xx70 kornyekere hoz ki valamit es azt arazza ala. Azzal borzasztoan fel tudna forgatni a dolgokat. De amugy sajna ezek az arak az uj normalisak. :(((

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz westlake #608 üzenetére

    Lehet hasznaltan venni Pascalt, de akkor meg lesz jovore ketto darab elavult, garancia nelkuli kartyad, amire koltottel osszesen 400-450000ft-ot es amik jo esetben elmennek majd 100000-ert.
    Kiveve persze ha jo elore eladod oket es tolod az IGP-vel a Ti SLI utan honapokig. :)

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz westlake #611 üzenetére

    Okes, elnezest, lesz ra gari.
    GYorsan rakerestem itt a 980Ti-re hasznaltan. EVGA classified 550AUD (~110000) az egyik legdragabb kartya. De van 450-ert G1 gaming is. Ezek lesznek meg olcsobbak is, amint kijott a Turing es lesz meg tobb Pascal a hasznalt piacon.

    Hasznaltan talaltam en is valoban 800$-ert 1080Ti-t meg garis. De ha ez most 800$, akkor a 30xx-nel lesz ez is 500$-ert. Vagyis a Ketto darab 1080Ti-ert fizettel mondjuk egyszer 260000-t es meg egyszer 160000-t. Igy lesz 420000ft a Ket kartya. Szerencses esetben elmennek majd 200000-ert.

    Azokban a jatekokban, ahol mukodik az SLI, nyersz majd a 7nm Ti-vel ugyan ugy 30%-ot az SLI-vel szemben, mint most Ti-rol Ti-re. Most fizetsz 200-250000-t, vagy jovore, fizeted ugyan ezt? Mindnekepp szivas. De akkor mar inkabb szivom a fogam most az uj kartyaval, ami mukodik mindig, mint szivni az SLI-vel ami tobbsegben nem mukodik. Es meg egyutt kellelni egy csomo nyuggel veluk. Nem beszelve a lehetoseget annak, hogy nem jon semmi jovore.

    Ahogy mondtad, ezt mindenkinek maga kell merlegelnie.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák