Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Carlos Padre #173 üzenetére

    Tényleg ez a durva egyébként, hogy PC-n ott lennének a kiapaszthatatlan erőforrások, de még sincs olyan grafikájú játék mint pl. a Horizon Zero Dawn. Ennyit számít a 7 év fejlesztési idő és az, hogy békén vannak hagyva had csinálják, nem pedig basztatni a fejlesztőket mint a EA, hogy mielőbb megjelenjen a játék ha kell akkor félkészen is. Persze pénz akarnak látni mielőbb, de nem igaz, hogy nem jöttek még rá a lassú víz partot most, lassan jársz tovább érsz stb. mondások igazára. Inkább legyen jó hírem és jó játékaim, viszont kevesebb, minthogy okádjam a szutykot magamból évente. Mai napig ha egyet mondanom kellene a Horizon a legszebb játék ami elkészült.

    Mr Bond 007 na erre gondoltam én is amikor írtam, hogy nem egy egyszerű PhysX féle ON, OFF kapcsolóról lesz szó. Ez nem egy effekt lesz ugyanis, hanem már eleve így fejlesztik majd a játékot, ezzel az eszköztárral. A játék része lesz, nem fognak külön lefejleszteni még régi fényhatásokat is csak azok kedvéért, akiknek ez majd nem kell, az dupla munka lenne. Csak a grafikával együtt lehet majd állítani, mint low-med-high profilok mondjuk, de nem on off jellegű lesz ez tuti.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák