Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz =Mentor= #36 üzenetére

    Hűűű egy cég ami a pénzem akarja, ezzel most nagy újdonságot mondtál! :)

    Mellesleg azt teszi, amit minden más cég (hovatovább, magánember) próbál jól járni rajtad és minél többet keresni az összes adandó lehetőségen. Bocs, de például én (gyanítom te is) pont ugyanezt teszi, csak egy "kicsit" kisebben.

    Marketingfegyver lenne, esetleg "kémprogram" ami mindent meg akar tudni rólad? Valószínű, hogy igazat mondasz. De igazából nem érdekel, ha ezt csinálja... Figyelj, én például nem vagyok egy bűnöző, nem járok el eszeveszett farokmutogatós bulikba, aminek a képeit a későbbiekben mindenféle helyen visszaláthatnám, nem vagyok titkos ügynök sem, akiről nem tudhat senki semmit... Ha a többi információt tudja rólam és el is adja? Nagy dolog, nem érdekel... Alapjába véve ugye úgy tudom, hogy az egész Facebook ingyenes. Gondoljatok csak bele, hogy az előző hsz-emben felsorolt dolgok 15-20 éve mennyibe kerültek volna! Kész vagyon lett volna egy ilyen rendszer üzemeltetése otthon (ilyen sokrétű globális kommunikációé). Ma ezt megkapod teljesen ingyen! Pedig hidd el, ezeknek a dolgoknak a kifejlesztése, üzemeltetése a Facebook-nak nem két fillérjébe van...

    Persze mehet erről a vita, ahogy valaki föntebb írta (igen okosan!) van, aki csak a like-ot látja az egészben.

    A leírtak nem közvetlenül neked szóltak amúgy, inkább csak olyan általános agymenésem volt...:)

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz =Mentor= #36 üzenetére

    Vigyazz a magukat zenet hallgato embereknek alcazo Facebook-ugynokokkel, ok valojaban teged hallgatnak le, hogy meg teljesebb kepet kaphassanak rolad.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák