Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    Vegyes erzeseim vannak ezzel a keszulekkel kapcsolatban. Egyreszt a dizajn meg a reces (gondolom jol tapado es minosegi!) muanyag hatlap igazi munkaeszkoz erzetet kelt, amit nagyon szeretek. Masreszt viszont nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen fizikai billentyuzettel gyorsabban, vagy kenyelmesebben tudnek irni, mint a sima google billentyuzeten swipe-olva.

    Ettol fuggetlenul tetszik nagyon a keszulek csak nem nekem lett kitalalva.

    Meg megjegyeznem, hogy szerintem az arral csak nekunk van itt bajunk. Szerintem azok az emberek (managerek, stb.) akiknek szanjak ezt a telefont, ra se neznek milyen hardver van benne, ok annyit tudnak, hogy akarnak fizikai billentyuzetet es kesz. Esetleg meg emlekeznek a BB markanevre. Nekik az a lenyeg, hogy ne legyen lassu es birja ki a napi hasznalatot. Ezeknek a kriteriumoknak tokeletesen megfelel ez a telefon. Oke, nem a leggyorsabb hardver van benne, de szerintem az emberek 90%-a nem is erzi a kulonbseget csucs es kozepkategorias hardver kozt. Ennek fenyeben meg magasrol tesznek ra, hogy mi van benne, amig nekik eleg gyors. A legtobb vasarlo nem ugy gondolkodik, mint mi ezen a forumon. En nezem, milyen hardver van abban amit veszek, ezzel szemben anyam azt nezi, melyiknek milyen a hatlapja es mennyire szogletes. Ha a kiszemelt telefon kibir egy napot es nem erzi lassunak, az neki tokeletesen megfelel gyengebb hardverrel is, ugyse tudja mitol gyengebb.

Új hozzászólás Aktív témák