Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) joelke HU

joelke HU
(senior tag)

Pofás külcsín, pofátlan ár... Ehh... Kár érte.

Nokia 8 - blue

(#2) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Helyesbítenék! A 20% nagyobb gombok ígérik és teljesítik is a gyorsabb billentyűzet kezelést. Ami eddig a Passport tulajoknak nagy veszteség volt.
A Keyone verzióhoz képest a Key2 lényegesen jobb!

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#3) szentkuti11 válasza Polarstar (#2) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Köszönöm! Kétértelmű volt a sajtóközlemény. :)

(#4) borand

borand
(tag)

Kár, hogy nincs notch. :DDD Btw ebben a koncepcióban feltudnák számolni bőven a felső kávát és csak egy beszédhangszórót kéne odapakolniuk. Illetve az androig kezelőket is beépíthették volna valahogy a billzetbe.

(#5) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

-

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Nagyon tetszik úgy ahogyan van, csak a nyitó ára elég borsós.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#7) Polarstar válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nem csak borsós, hanem jelentősen paprikás illetve chillis. :DDD

De azért van benne hús is, meg némi tejföl. :D

Már be is tettem a laptop képernyőre az új felbontású fekete fotót alátétnek. :C

[ Szerkesztve ]

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#8) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Sok ez a nyitó ár, kár érte, mert tetszetős modell.

tailor74

(#9) prolad

prolad
(őstag)

Túl keskeny és túl drága. Azért szép lassan alakul.

OP6

(#10) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Reális ára: nyitó ár/2

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#11) csorbajeno válasza joelke HU (#1) üzenetére

csorbajeno
(őstag)

Valami hasonló jutott nekem is az eszembe. Nekem már a KeyOne is nagyon tetszett, de ez még jobban. Ezzel együtt biztosan nem fogom megvenni, de kimondottan tetszetős darab.

(#12) SlayerSub

SlayerSub
(tag)

Nagyon tetszik, kivárok 1 évet és purchase. :)

(#13) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

Az alul lévő 3funkciógombot (nem a fizikai gombokat) nem lehet eltüntetni sehogy?

(#14) Decske válasza HaZsolt (#13) üzenetére

Decske
(tag)

Kapacitív érintőgombok. Nem a kijelző része. Hogyan akarnád eltüntetni? :))

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#15) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Bitang jól néz ki ezüstben.

LG V30

(#16) Polarstar válasza jacis (#15) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Jaja.. Woaaa! mondom, megrendelem németbe....

12 hét múlva szállítják!!! Ezeknek elment az eszük!

De a tesztvideókon jókat röhögtem, mert a tesztelők nagy része a kijelzőt nyomogatja, még akkor is, ha tudjuk, hogy a klavi egyben tapiegér is. :C :C :C

(#17) krisztianAMG válasza Decske (#14) üzenetére

krisztianAMG
(senior tag)

Ez a dolog is megérne egy misét, hogy minek azok oda... Lehetett volna annyival nagyobb a képernyő.

^Ez nem szentírás,csak egy vélemény. || Agyamban hangprocesszor lohol, szivem helyett membrán dobol.

(#18) erer1000 válasza krisztianAMG (#17) üzenetére

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

a képarány így lett kb szabványos. ha az is képernyő rész lett volna, akkor valami egyedi képarány lett volna, ha a szépesség változatlan

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#19) totgab02

totgab02
(tag)

Ennyiert mar csucstelefonokat kapunk oszt azoknak legalabb temazhato a billentyuzete :)) :DD

(#20) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Tudom, ebben a billentyűzet a pláne, de nekem mégis anélkül kéne. 16:9-es képarány 4,5", mínusz a klaviatúra.
Jó ideje erről a csomagról álmodok. Nem kell a legbikább SoC (csak legyen szimplán elég mindenre). Sok RAM, nagy tárhely, 5 Ghz-es wifi (ezt imádják elkummantani a felső kategória alatt), NFC, QC és rendes support (havi sec. patch-ek + legalább egy Android főverzió ígérete). Ja, és az egész minőségi, mással nem vagy nehezen összetéveszthető köntösben (na ez utóbbi nagyon nem megy most senkinek az iparágban).
... na, ilyen sose lesz. :(((

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#21) tixem

tixem
(PH! addikt)

Ennyi pénzért azért kicsit combosabb SoC is mehetett volna. Kíváncsi leszek arra az optikai szuperzoomra :D

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#22) stbtamas

stbtamas
(fanatikus tag)

KeyOne blackrol nem latom ertelmet valtani.. en kb csak annyit latok, hogy jobb proci es egy plusz kamera.. ennyi penzert horror ar.. biztos nem cserelem le a k1 blacket erre.. akkor mar olcsobban veszek egy op6-ot es marad penz cigire es kiegeszitokre es van egy csucskategorias telefonom.. ide vagy oda billentyuzet amit imadok..
Ennyiert ez egy vicc.

Dell Inspiron 15R (N5010 120GB SSD), ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4

(#23) joey04

joey04
(Jómunkásember)

A maroknyi megmaradt fantáboron kívül nem lesz nagy sikere, pláne ilyen áron...

Bazinga!

(#24) Herreløse válasza joey04 (#23) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Megy ez lejjebb is. :D

[ Szerkesztve ]

"...Aki fogad,az veszít...Én pedig nyerni szeretek.A fogadás balekoknak való..."

(#25) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Tudom, van aki ragaszkodik a hagyományos gombokhoz, de szvsz már lejárt lemez.Én nem vágyom ilyenre.
Majd a piac eldönti, hogy rajtam kívül mennyien szeretik.

(#26) laleh

laleh
(PH! addikt)

Külsőre nem sokat változtattak,ettől függetlenül gyönyörű.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#27) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem lehet, hogy azért (is) ilyen drága, mert csak kevés mennyiséget (max 0.8-1 milliót) fognak legyártani belőle?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#28) Ijk válasza totgab02 (#19) üzenetére

Ijk
(PH! nagyúr)

Ez csúcstelefon. Nem tudom mi ez a pörgés az árazáson, meg lehet nézni mennyibe kerül a többi gyártó csúcsmodellje. Persze azokért sem adnék annyit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29) oszi666

oszi666
(őstag)

lehet hogy kötekedésnek hangzik, de meg kell kérdeznem: az hogy nagyobbak a billentyűk 20%al már fejlesztésnek minősül?? ne vicceljünk már, könyörgöm a blackberry semmi újat nem mutatott a gesztus vezérlés óta. Az hogy a billentyűzeteiken nüansznyi apróságokat változtatnak és rárakják őket középkategóriás telefonkra minden, csak nem innováció vagy fejlesztés. IMHO

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#30) feddel

feddel
(senior tag)

Ha ráérek azt fogom csinálni, hogy belemegyek azoknak a telefontípusoknak a topikjába amik nekem nem tetszenek (párszáz tipus mindössze), és beírom hogy mekkora szar / drága / én nagyob procit tettem volna (nyilván fejlesztőmérnökvagyokvagymiaf@szom) stb. Szerintem veszek is ki szabadságot..

(#31) Pavlo válasza janeszgol (#27) üzenetére

Pavlo
(senior tag)

A BlackBerry csak licenceli a márkanevet. Nyílván a TCL-nek bele kell kalkulálni az árba a brand használatának díjait. Gondolom ez nem kevés, ezért is kerül annyiba amennyibe.

Szerk.: ettől függetlenül kívánatosabb mint a KEYone, de azért még maradok a Passport-omnál.

[ Szerkesztve ]

(#32) ollie válasza tixem (#21) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez a SoC elég combos, S820 szint körül van.

(#33) blagolf

blagolf
(senior tag)

Középkategóriás telefonért 206000ft? Biztos fogyni fog mint állat. :C

Üdv, Zoli

(#34) Crafter32

Crafter32
(őstag)

A snapi660 az kb a snapi 820 - nak felel meg? (nem tudom ezért kerdezem)

Szép telefon, ha vki csak menőzni akar vele arra is jó, de fizikai billentyűzet miatt inkább email stb ideális.
Az ára meg bármennyi lehetne hiszen nincs neki konkurencia. Sok persze magyar fizetéshez, de milyen fizikai gombsoros van még? Samsung kagyló telefonok is brutál drágák.

#32- akkor a kérdésemre már meg is van válasz. Nem olyan rossz az főleg 6GB memóriával. (nekem jelenleg 1.5 van :) )

[ Szerkesztve ]

(#35) Crafter32 válasza blagolf (#33) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Mert mennyibe kerülnek a felső kategóriás fizikai billentyűzetes telefonok manapság? (már ha egyáltalán van ilyen)

(#36) icezozo válasza Crafter32 (#35) üzenetére

icezozo
(PH! addikt)

:D

www.blackberryszerviz.com BBM Channel : C00123956

(#37) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Fenemód tetszik, ha Androidot használnék tuti befuto lenne.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#38) icezozo válasza Polarstar (#16) üzenetére

icezozo
(PH! addikt)

he kell szolj! 180 alatt hozok :K

(#39) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

Amúgy 200000+ Ft feletti telefon és műanyag a hátlapja?

(#40) feddel válasza icezozo (#38) üzenetére

feddel
(senior tag)

Majd nekem is kell, de egyelőre a K1 tökéletes :D

(#41) icezozo válasza feddel (#40) üzenetére

icezozo
(PH! addikt)

meg egypar napig en is azt hasznalom .....

(#42) whatwhatwhat válasza HaZsolt (#39) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Igen, direkt. És van aki örül neki, és meg is tudom érteni. Bár ez es etben kár kihagyni a vezeték nélküli töltést, ami ha nem tévedek nincs benne.

(#43) erer1000 válasza HaZsolt (#39) üzenetére

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

műanyag és műanyag közt ég és föld különbség van :)

üveg hátlap? tok nélköl könnyen törik, sokaknak nem is tetszik, maszatolós csillogós stb. ha meg tokot tezsel rá, akkor nem mindegy milyen a hátlap?

fém hátlappal nincs gond, csak az hogy árnyékol, NFC nem éppen szereti, stb.

fém, és MINŐSÉGI műanyag hátlap az ami elfogadható dolog szerintem.

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#44) HaZsolt válasza erer1000 (#43) üzenetére

HaZsolt
(őstag)

Hát nálam, már csak a fém és üveg telefonok játszanak. Ha valami ilyen árban van, ne legyen már műanyag, keltsen prémium hatást.

(#45) Crafter32 válasza icezozo (#36) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Irónia volt csak.

(#46) Polarstar válasza icezozo (#38) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Érdekelnek a részletek, feltétlen beszéljünk! :R

(#47) totj80 válasza icezozo (#38) üzenetére

totj80
(tag)

Egy fekete 180 alatt nekem is érdekes lehet, ha esetleg szólnál előtte amikor hozol megköszönném.

(#48) Ijk válasza HaZsolt (#44) üzenetére

Ijk
(PH! nagyúr)

BB Passportom érdes műanyag hátlapja volt a legjobb fogásra amit valaha fogtam. És gagyinak se mondanám, messze nem a 30k-s kategória műanyag szintje. Ráadásul nem törik, karcolódik, reped. Megveszik ezeket az üveg divattelefonokat, első dolog hogy műanyag tokba rakják. Amelyiket nem, annak 1-2 éven belül pókhálós a hátulja. Meg sem lehet fogni rendesen ezeket.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

2008

...bezzeg régen tömör volt a kifli...

(#50) totgab02 válasza Ijk (#28) üzenetére

totgab02
(tag)

Megneztem hogy mennyibe kerul a tobbi gyarto csucsmodelje es arra jutottam hogy mar majdnem fele aron vammak dupla ilyen kaliberu telefonok ami meg ehhez a tudashoz passzolmar 80 alatt is :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.