Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz lazajnd #175 üzenetére

    Imádom hogy milyen szépen igyekszel megfogalmazni a nagy semmit.
    1. Senki nem ette meg a maszlagot, maximum te.
    2. Nem sok mindent tudhatsz arról a kislányról. Az autóiparnak kutya baja, technológiai váltás van. Aki lemarad az megbukik, NOKIA megvan?
    3. Ékes bizonyíték hogy a hosszászólásodnak kár volt megszületnie. Mert csak magadat írod le.
    4. Nem ők adják el a népeknek, a népek veszik meg a sok sz@rt. Nyilván mindenért más a hibás, csak a szokásos.
    5. A felfoghatatlan pénzek? Hol? Fogalmad sincs mi mennyibe kerül, de azért hangos vagy.
    6. Egyes hangok szerint.
    7. Egyszerűbb fikázni azokat akik tesznek valamit miközben te feltételezem nem csinálsz semmit.
    8. Na eddig ki tette meg ezeket? Csak volt valaki hiszen léteznek.
    9. A többi pedig egyáltalán nem idetartozik, saját véleményed.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • Noukoum

    veterán

    válasz lazajnd #178 üzenetére

    1. Van egy folyamat amit a pénzért csinálnak az autógyártók. Ezzel az átállással kisebb lesz a közlekedés környezeti terhe, valamint tisztább a városok levegője. Szó sincs arról hogy azok a gyártók akik addig pénzt toltak a dízel csalószoftverbe holnaptól a környezetvédelem megszállotjai lennének. Ez egy általad kitalált dolog.
    2. A technológiai váltást az idézte elő hogy az akkumulátortechnológia rengeteget fejlődött, mindemellett az egyre gyorsabb töltési megoldások és a energiahálózat fejlődése az ami miatt történik az ami. Az hogy ki miről vitatkozik engem speciel nem izgat. Itt te vagy borzasztó naiv ha elhiszed hogy ég a ház az autógyártóknál.. Persze hogy vannak problémák, amit egyébként nem mellesleg ők maguk okoztak.
    3. Nagy mennyiségű hülyeségre, ráadásul személyeskedésre nem tudok máshogy reagálni.
    4. Na itt ugrik ki a nyuszi a bokorból. Az eus kvóta megmenti az európai autóipart. Csak ezt laikusok nem látják. Ha ezt a folyamatot nem most hanem 10 évvel később próbálnák meg akkor már tele lenne a kontinens amerikai és ázsiai villanyautókkal. Biztos könnyebb lenne eladni az európai gyártóknak autót mikor az új autó eladások mondjuk 70% már nem az övék lenne. Csak ugye ahhoz hogy ezt lássuk nem elég egysíkúan nézni a dolgokat.
    Meg lehetne regulázni persze, úgy hogy közben az autógyártók csődbe mennek mert kevesebb autót adnának el. Nem ez a cél. A te ötleted vinné csődbe az egész európai ágazatot, milyen vicces..
    5. Akkor ne beszélj olyan tételekről amikkel nem vagy tisztában.
    6. Olvasd már el mit írtál, őszintébb hangok.. Inkább azt kérdezem honnan veszed hogy azok a hangok őszintébbek.
    7. Újabb tévhit. Senki nem kényszeríti az elektromos autózást bevezetését, egyszerűen egy jobb techonológia ami ráadásul hosszútávon olcsóbb is (a gyártóknak). Nem lehetetlenítik el a hagyományos autókat, csupán azt várják el tőlük hogy papíron se szennyezzenek. Nincs ellenvetés, jöhetnek az alternatívák. Ja hogy nincsenek? Akkor egyelőre marad az aksis villanyautó. A probléma pont az hogy én úgy beszélek hogy elég alaposan ismerem a témát, tudatosan átgondolt információkat adok át. Szóval itt átgondolni nem nekem kell a dolgokat, hanem pl. neked. Most nyilván aki trollkodik annak mindegy.
    8. Jelentem, ezen személyes aggályiad teljesen indokolatlanak. Láthatod folyamatosan fejlődik az elektromobilitás minden szegmense.
    9. tény != saját vélemény. Akkor mielőtt leírsz valamit győződj megy róla hogy igaz-e. Egyébként a vélemény is támadható ha az nem valós információkra épül.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz lazajnd #175 üzenetére

    Az első mondatban van némi igazság, aztán már semmi.

    @dbj19 : A kétüteműek azért végülis korlátozva lettek (műszakiztass le valamit, ami kétütemű, és nem OT-s).

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Gargouille

    őstag

    válasz lazajnd #187 üzenetére

    "Az eddigi csekély számú reakció alapján lehetséges, hogy nagyon el vagyok tájolva, és minden rendben van/lesz. Legyen igazatok, befejezem."

    Csak visszajelzésként mondom, hogy én nagyon egyetértettem azzal amit leírtál.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák