Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazajnd

    tag

    válasz Noukoum #177 üzenetére

    1. Tehát senkiről nem tudsz, aki a környezetvédelemre hivatkozva ítéli el azt, aki szóvá teszi a kételyeit?
    2. Ki idézte elő a technológiai váltást? Azért történt mert olyan kézenfekvő módon tökéletes, és veri a jelenlegi piacot? Az elektromos autók kényszerített bevezetéséről vitatkoznak hozzászólások között. Autóiparban dolgozom, nem látom át az egész világot, de a "kutya baja" kicsit légbőlkapottnak tűnik. A cikket olvastad? Egy komoly autóipari szereplőről van szó, de biztos tudod, hogy tele a kincstár.
    3. A válaszod stílusa gyarapítja az ékes bizonyítékok tárházát.
    4. Teljesen egyetértek, nem derült ki? A pontom arról szólt, hogy a feleslegesen szerteágazó, évente kukázandó, naponta szemetet termelő termékeket is meg lehetne regulázni, ami talán kevéssé rogyasztaná be az európai gazdaságot, mint az amit az egyik legnagyobb ágazatával csinálnak.
    5. Igen, leírtam bogy fogalmam nincs. Csupán arra reflektáltam, hogy mások hamar dobálóznak ilyen-olyan infrastrukturális beruházásokkal, míg az ehhez szükséges pénzügyi háttér részletkérdéssé korcsosul.
    6. Neked is van hangod, nekem is. Ha nem hivatkozom doktori disszertációkból, mindjárt el kell vetni a gondolatot?
    7. Nem biztos, hogy valamit tenni minden esetben jobb, mint átgondolni a kérdést nagyobb perspektívából. Erre persze volt jópár évtized, aláírom, de az elektromos autók kényszerített bevezetése a jelenleg használatos ICE technológia fokozatos ellehetetlenítése, illetve minden ellenvetés lehányása mellett nem szimpatikus út. Ez egy vélemény.
    8. Személyes aggályaimat fejeztem ki, leírtam érthetően, hogy mire gondolok.
    9. Az egész a saját véleményem volt, ahogy ez is.

Új hozzászólás Aktív témák