Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emev

    csendes tag

    válasz unrealnoise #44 üzenetére

    Daninak írt válaszoddal egyetértek. Ha valaki százával, ezrével tölti le az appokat, akkor nem fog könnyen váltani egy másik rendszerre, főleg, ha az új és még nincs hozzá 10 millió program. Viszont nekem például fontosabb a kezelhetőség, mint az appok. A beépítetteken kívül van néhány alap program amit használok és azokkal jól elvagyok. A BlackBerry pedig állítólag sok céget és fejlesztőt megfűzött, hogy fejlesszenek BB10-hez (volt sok fejlesztői rendezvényük is mindenütt a világon), úgyhogy optimista vagyok. Aztán lehet, hogy nem kéne, majd kiderül. Az olyanoknak, mint nekem nem probléma a váltás és az appok nem igazán szempont. Mondjuk N9-nél azért tényleg kicsit rossz a helyzet (mivel úgy jelentették be, hogy ez az utolsó meegos telefon), de számomra nem tragédia.

    A BB10 a megjelent információk és videók alapján pedig szerintem jónak tűnik, kicsit másabb, mint a többi rendszer és a nem üzleti felhasználóknak is szimpatikus lehet. Emiatt és a fent említett jónak ígérkező app támogatás miatt, úgy gondolom, hogy jó esélye van, persze amennyiben nem szúrnak el valamit és a piac felkarolja őket (pl. szolgáltatók, média, stb.). Persze, ahogy írtad, kétlem, hogy egyhamar eljutnának oda, ahol voltak pár éve, de nem is biztos, hogy ez kell, hogy legyen a cél most.

    A dizájnt illetően: az iOS-t én sem szeretem :) Viszont nekem az Android kicsit szedett-vedettnek tűnik és nem az elegancia és a letisztultság jut róla eszembe (plusz elég erős hardver kell alá). Nyilván a testreszabhatóság miatt ez nem akkora gond.

Új hozzászólás Aktív témák