Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz vicze #32 üzenetére

    Nézzük:
    "iOS 13.1.2 includes bug fixes and improvements for your iPhone. This update:
    – Fixes a bug where the progress bar for iCloud Backup could continue to show after a successful backup
    – Fixes an issue where Camera may not work
    – Addresses an issue where the flashlight may not activate
    – Fixes a bug that could result in a loss of display calibration data
    – Fixes an issue where shortcuts could not be run from HomePod
    – Addresses an issue where Bluetooth may disconnect on certain vehicles"

    - iCloud Backup nem minden nap történik
    - Kamera 6S-en megnyílik mindig
    - Mindig ment a zseblámpa
    - Wtf ? Honnan venném észre
    - Mindig elindult
    - Néhány autóban ? Nem hiszem hogy ez alapfunkció lenne, amit mindenki használ.

    Szerk: Megkérdezném, hogy minden gyártónál pöpec a főverzió váltás ? Én úgy olvastam, hogy a Pixeleknél Bootloader halál javítás is jött Pie-ra. ÉRdekes, ez nem gond, mi ?

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz vicze #32 üzenetére

    Értem én a hibát, de az hogy le van írva, egy dolog.

    -Fixes an issue where Camera may not work

    Ez nem azt jelenti, hogy 10-ből 9 ember ha bekapcsolja a kamerát akkor nem működik...Kell hozzá valami más is, amit nem feltétlen tudsz reprodukálni teszt környezetben. Egy hibalog meg fényt deríthet rá. Na ez a hiba a millióból egy. Ezt az életben nem teszteled le. És nem is jelentkezik mindenkinél, ezért bug. Ha minden körülmények között előjönne, nyilván javítva lett volna kiadás előtt.

    Nálunk van olyan Cisco eszköz, ami bizonyos körülmények között újraindul. De nem lehet reprodukálni direkt, vagy megtörténik vagy sem. A kiváltó ok ismert, de mivel nem minden esetben történik meg, kell hozzá más feltétel is. Sőt, lehet hogy nem egy hanem több is. A Cisco sem tudja hogy mitől jön elő akkor amikor előjön, de előfordul. Van úgy hogy egymásután, van úgy hogy jó ideig nem. És bizony ezt a hibát NEM TUDJA javítani a Cisco (pedig erőforrása lenne hozzá). Ettől még nem fogom lesajnálni...

    (#34) Wajk
    iPhone topikban nehéz megtalálni a lényeget, 10 -ből 9 hsz. hater duma. Majd nekifutok ismét, mivel pár hét múlva én is benevezek egy 11 -re.

    [ Szerkesztve ]

  • eladogeppc

    veterán

    válasz vicze #32 üzenetére

    Itt egy link a NAGY Google Android bulletinekről. Mennyire szar az Apple.
    Lapozz bele, hogy miket javítanak havonta. Erről ennyit.

    Például:
    Június:
    A-124279741    BootloaderFixes an issue causing some devices to freeze during bootPixel 2
    A-111660442    CameraFixes an issue causing the camera to crash during video recordingPixel 3, Pixel 3 XL

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák