Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz vicze #32 üzenetére

    Értem én a hibát, de az hogy le van írva, egy dolog.

    -Fixes an issue where Camera may not work

    Ez nem azt jelenti, hogy 10-ből 9 ember ha bekapcsolja a kamerát akkor nem működik...Kell hozzá valami más is, amit nem feltétlen tudsz reprodukálni teszt környezetben. Egy hibalog meg fényt deríthet rá. Na ez a hiba a millióból egy. Ezt az életben nem teszteled le. És nem is jelentkezik mindenkinél, ezért bug. Ha minden körülmények között előjönne, nyilván javítva lett volna kiadás előtt.

    Nálunk van olyan Cisco eszköz, ami bizonyos körülmények között újraindul. De nem lehet reprodukálni direkt, vagy megtörténik vagy sem. A kiváltó ok ismert, de mivel nem minden esetben történik meg, kell hozzá más feltétel is. Sőt, lehet hogy nem egy hanem több is. A Cisco sem tudja hogy mitől jön elő akkor amikor előjön, de előfordul. Van úgy hogy egymásután, van úgy hogy jó ideig nem. És bizony ezt a hibát NEM TUDJA javítani a Cisco (pedig erőforrása lenne hozzá). Ettől még nem fogom lesajnálni...

    (#34) Wajk
    iPhone topikban nehéz megtalálni a lényeget, 10 -ből 9 hsz. hater duma. Majd nekifutok ismét, mivel pár hét múlva én is benevezek egy 11 -re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák