Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Dare2Live #291 üzenetére

    Nem, kispéciztem azt a 2 negyedévet ahol nvidia kidobta a piacra a Turingot . a harmadik negyedévben Nvida piaci értéka 2 hónap alatt a felére csökkent.A negyedik negyedév nvidiánál december -január- február. nem akkor lett vége a bányászatnak.
    Teljesen mindegy melyik negyedéve nézed az elmúlt években soha nem volt olyan náluk, hogy a gaming szegmens kisebb lett volna mint a többi együtt.Kivéve a mostanit.
    Az hogy 2018 ban 2.5x nagyobb lett NV semmi másnak nem köszönheti, mint a bányászatnak. Nem a gamerek vásárolták fel tonna számra a GPU-kat hanem a bányászok és továbbra is pascalt árultak akkor még nem pedig Turingot.
    DE aminél továbbra sem értem a logikádat, hogy miből jön le ebből az , hogy a Turing mennyi hasznot termel hogy mekkorára nőtt az utóbbi években nvidia vagy hogy mennyit kerestek 2018 ban.
    nem értem egyszerűen az érveidet , mit akarsz ezekkel a dolgokkal bizonyítani.

    Vissza is tértünk arra ahonnan elkezdtük, hogy Nvida nem Intel,. jól láthatod mi történik akkor ha nem fejlesztesz és csak profitot veszel ki a cégből. Az ami most az Intellel történt az AMD feltámadása miatt. Nvidiának nincs sansza, ő ebből él javarészt.
    3 évig tartották piacon a Pascalt rekord ideig és rekord mennyiségű pénzt kerestek vele de maga az architekt , amire épült már talán 6 -7 éves nem is tudom és még Turing is sok szempontból Kepler alapú.
    Jelenleg Windows 10 és a Dx 12 valamint az új konzolok lépésre kényszerítik Nvidiát ezért kellett fejlesztenie és előrelépnie, hogy ne legyen lemaradása. Turing már egy modernebb Dx 12 felkészített architektúra, Pascalt már nem lehetett hova csiszolni, elérte a csúcsát és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák