Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Drughi

Drughi
(őstag)

156.000Ft + sarcok.
Ez ám a lite-os ár!

(#2) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

ennyiert mar tobb, erosebb hardveres keszulekek kozul is lehet valasztani

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#3) Draken válasza Drughi (#1) üzenetére

Draken
(őstag)

Ha ennyiben megállna a nagyobbik "lite" (mármint sarcok nélkül) és lenne hazai support is, akkor valószínűleg rá is mennék..

(#4) Drughi válasza Draken (#3) üzenetére

Drughi
(őstag)

Hát nem tudom...
Ahhoz nagyot kellene villantani.

Engem speciel zavarna, hogy 150e és még mindig csak lite...

Akkor már egy MI8 pro.

(#5) guni

guni
(tag)

Hát ezt az árat erősen kétlem...Ez így kb a fele lenne a sima pixelnek. Nem hinném hogy tönkre akarnák tenni a saját bizniszüket.

(#6) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ugyanolyan jó fotókat fognak-e készíteni ezek, mint a drágább Pixelek.

(#7) Viktor0610 válasza guni (#5) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Miért tennék tönkre a saját bizniszüket? :U

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#8) hyperspace

hyperspace
(őstag)

Az OP 6T ₹37,999, nem tudom mit akarnak... :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#9) bolondember válasza Viktor0610 (#7) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

van bizniszük? :U

nem arról híres a Pixel széria, hogy olyan hűde sokat eladnának belőle - titkolják is az adatokat. Masszívan veszteséges üzlet mindn bizonnyal, nem véletlenül jönnek most a lájtos készülékek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) forgonati

forgonati
(őstag)

Wow, igazán baráti ár egy Lite-ért. Vagy várjunk csak...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#11) Drughi válasza ollie (#6) üzenetére

Drughi
(őstag)

Prémium kamera féláron?
Nem hiszem...

A Pixelek kamerája mindig az elitbe volt, biztos butítanak rajta annyit, hogy akinek ez kell vegye csak meg a nem lite-ot.

(#12) adabra

adabra
(senior tag)

Korábban valahol olvastam, hogy 32 GB lesz a tárhely. :(

(#13) Noukoum

Noukoum
(fanatikus tag)

Mondjuk a 300e forintos olcsó iphonenál azért jóval olcsóbb

Only a sith deals in absolutes

(#14) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Bármikor elsatrtolhat? Ne már...tényleg?:N

Egyébként meg...India és a feltörekvő piac (országok...)
Magyarország hol van,hogy ide még a lite-ot sem hozzák?:)(hivatalosan)

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#15) Viktor0610 válasza bolondember (#9) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Tehát akkor még javítani is fogják a bizniszüket. Én is így gondolom. ;)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#16) MikeWazowski

MikeWazowski
(őstag)

Olyan régóta jön ez már... és annyira randa, érdektelen egy cucc lesz ez sztem. Remélem jól nagyot buknak. Nexus telefonok voltak a legjobbak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Vajon dual sim lesz?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#18) Indy1

Indy1
(tag)

150e az egy jo ar?
egy pillanat...

(#19) weberzolee válasza Noukoum (#13) üzenetére

weberzolee
(fanatikus tag)

Sőt, a várhatóan 240e forintos olcsó Samsungnál (S10e) is olcsóbb lesz. A kérdés nem az hogy mennyi, hanem hogy az áráért mit nyújt...

(#20) Nimda

Nimda
(PH! addikt)

Ezt hová lehetne pozícionálni a régebbi generáció mellett? Lehet érdemesebb, a lassan olcsóbbá váló pixel 2-ben gondolkodni?

[ Szerkesztve ]

Minden ami valaha történt és ami történni fog, az létezik.

(#21) leslien válasza ollie (#6) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

a kamera marad azon nem fognak spórolni... az is elképzelhető h a nagyobbikban több ram lesz..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#22) guni válasza bolondember (#9) üzenetére

guni
(tag)

Van bizniszük, különben nem csinálnák. Amilyen mocsok drágák a Pixel termékek, aligha hiszem hogy buknának rajta, mégha nem is adnak el nagy darabszámot. A pixel vásárlóinak nem elhanyagolható része fejlesztő, akinek tök mindegy a specifikáció csak referencia telefon legyen, amin fejleszthet. Ők pl nyilván át fognak állni az olcsóbb modellre. Illetve bizonyára vannak még csomóan, akik szintén a stabilitás és a gyors update miatt vették a pixeleket. Ha a Google féláron adja a lite szériát, akkor azért valszeg elék komoly bevételtől fog elesni. Mondjuk valószínűleg eddig is elhanyagolható volt a hardvereladásból származó nyereség a többihez képest.

(#23) guni válasza Nimda (#20) üzenetére

guni
(tag)

Hát igen, úgy hogy most 150ezer kornyékén van az előző generáció, szerintem nem biztos hogy a lite meg fogja érni...

(#24) Hopkins95 válasza Drughi (#11) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Ez nem Sony :DD
Max az opciók tekintetében lesz különbség, de egyébként a Google Night Sight meg minden ilyen feature benne lesz és jól fog működni szerintem. Meg nem is lehet rossz a kamera, mert a Oneplus 6T-vel is fel kell vennie a kesztyűt, ha tényleg piacrészt akar. Meg ha engem is meg akarnak győzni. :)

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin: Hopkins955

(#25) guni válasza Hopkins95 (#24) üzenetére

guni
(tag)

Nem igazán világos hogy mit akar a Google a Pixel vonallal, de abban egészen biztos vagyok hogy ha a OnePlus-szal akarna versenyezni, akkor nem 12 országban árulná a termékeit (és már ez is egy nagy előrelépés) és nem ennyiért. ;)

(#26) bolondember válasza guni (#22) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

ha fejleszteni akar(na) valaki akkor a picselek helyett vehet egy negyedannyiba kerülő Andoid One készüléket is - a RAM még stimmel is sok készüléknél.
az Alphabet meg van annyira nagy, hogy ez a "kis" veszteség megtérüljön máshol; vagy csak simán megmutatni, hogy ők milyennek képzelik el a referenciakészüléket.

Amúgy meg meg lehet nézni, hogy amikor kijön egy új verzió, hány készülék futtatja azt - első pár hónapban csakis a 3 széria Pixel; mégsincsen kimutatható részesedése az Android verziók között, tehát 0,1%-nál is kevesebb készülék futtatta a Pie-t. jó, nem mindenki frissít egyből, meg minden (az mondjuk meg is érdemli, meg minek vesz akkor Pixelt?!).

Arról nem is beszélve, hogy mennyire fanatikusnak kellene lennie annak, aki egy Pixel 2 XL-ről vált(ana) 3 XL-re. :U

Amúgy Észak-Amerika + Nyugat-Európa - 2% piaci részesedés.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27) UHHH

UHHH
(senior tag)

Normális 4.3"-os telefont miért nem gyárt már valaki, nem kellene a 4 magos, 1.5 giga ramos s4 minit nyomkodnom 2019-ben is... :) Sleep/wake tok a legjobb.

(#28) brainticket válasza guni (#23) üzenetére

brainticket
(fanatikus tag)

de a pixel 3 is már "csak" 190 ezer
saturn.de

(#29) Noukoum válasza weberzolee (#19) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

S10e inkább kompaktabb lesz mint olcsó... Ugyanaz a ház hardver kijelző kamera... Csak kicsiben.

(#30) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

A kis Pixel 3 Lite engem érdekelne 130-ért, ha lenne IP68, és ha nem törne a cucc, mint a ropi. Kérdés, jön -e hozzánk, és ha igen, mikor?!

XZ2 Compact jelenleg 147k legolcsóbban, úgy egy hónap alatt 10k-t drágult. Az se éri már meg az árát szerintem, de viszonylag pici erős hardveres telóból kevés van, így mernek bátran árazni. 5-5,5"-os kijelzővel szerelt normális készülékekkel sajnos nem lehet Dunát rekeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#31) guni válasza bolondember (#26) üzenetére

guni
(tag)

Hát Android Oneból a Xiaomi vonalat ismerem, azért az sem szoftveresen sem hardveresen nincs azaon a minőségi szinten mint a Pixel. Nokiáról nem tudok nyilatkozni. Ellenben az rohadtul nem mindegy hogy mikor jön ki rá a frissítés és ezért nem optimális az Android One mert amikorra elkezdi a többi gyártó kiadni az új verziót, addigra a fejlesztett appnak már kezelnie kell(ene) azt hogy a userek ne gyújtsák rá a fejlesztőkre az irodát. A Xiaomi valamikor december végén kezdte el kiadni a Pie-t, az már rohadtul késő.

[ Szerkesztve ]

(#32) guni válasza brainticket (#28) üzenetére

guni
(tag)

Na ez nem rossz, bár gondolom ez csak valami időszakos akció.

(#33) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Értem én! De minek?? :U

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#34) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

India

De jó hogy velük mindig kivételezni kell mindenben
Meg ne sajnáljam már őket :W

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#35) Freiherr

Freiherr
(őstag)

Lite = Tesco gazdaságos számomra. Lehet, nem így van, de mindig ez a benyomásom ezekkel a verziókkal szemben.

XXX

(#36) vicze1 válasza enginev3.0 (#34) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Nekiállsz és felszaporítod az országot 1,5milliárd főre, és egyből kivételeznek majd M.o-val is. ;) ;]

(#37) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Nem hinnem, hogy Indiaban ilyen arakkal fognak bankot robbantani az uj ligth Pixelek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) enginev3.0 válasza vicze1 (#36) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

igen, ez elég szomorú :((( :((( :(((

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#39) persil válasza Nimda (#20) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Ha valaki nem fel a hasznalt piactol, akkor mindig is millioszor jobb vetel egy korabbi csucskeszulek, mint egy friss "kozepkat".

Kijonnek ezek az atomfriss de harmatgyenge szarok hd kijelzokkel, 2 giga rammal, meg szaz eves mtk soc-okkal 80-100 ezer forintert, kozben meg ennek a feleert lehet kifogni snapi 800/801/805-os, 3 gigas, fhd ex-flagshipeket.
Amik mondjuk ossze is vannak szerelve... :D

Eskuszom barmelyik "lite" fos helyett jobb akar egy galaxy s5, lg g2/3 stb.
Kerdes, hogy az embernek mit er a gari, illetve hasznaltcucc-phobiaja van e.

[ Szerkesztve ]

The only good human.. is a dead human!

(#40) guni válasza persil (#39) üzenetére

guni
(tag)

Hat azert az amit Te mondasz az inkabb a 10-30ezres kategoria. 80-100-ezer kornyeken mar eleg jol hasznalhato telefonok vannak, amik szinte mindenben sokkal jobbak mint egy 5 eves csucsmodell.

[ Szerkesztve ]

(#41) persil válasza guni (#40) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Bar ugy lenne, hogy szabalyszeru, amit irsz, de sztem most az itt forumozok, beleertve teged es engem, lazan fel tudnank sorolni legalabb 10 olyan "kozepkategorias" csodat, ami egy 5 eves G2 szintjet sem uti meg sok szempontbol.

Eleg lenne megkerdezni a samsung-ot, vagy htc-t, hogy naluk mi a 80 ezres telefon... :D De irhattam volna barmelyik gyartot, semmi haterkedes, mindenhol talalni ilyen tuzrevalo vackokat.

[ Szerkesztve ]

(#42) Noukoum válasza persil (#41) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Nem muszály samsungot venni, ott a xiaomi.

(#43) Viktor0610 válasza Noukoum (#42) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

https://muszaj.hu/

;]

[ Szerkesztve ]

(#44) Den Hadnagy

Den Hadnagy
(senior tag)

Örömteli hír, tetszik a törekvés. Nekem utoljára Nexus6 volt, de már annál is erősen rezgett a léc ár-érték arányban. Azóta egy tragédia a Pixel sorozat.

A cikk szerzőjének: szvsz a "bankot robbantani" kifejezés ebben a szövegkörnyezetben értelmezhetetlen.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#45) persil válasza Noukoum (#42) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Nem szivesen cserelnem le a mate 20-am egyik xiaomira sem, de a lenyeg nem is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#46) Noukoum válasza Viktor0610 (#43) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Reflexből így írom, tudom gáz:D De ez van

(#47) Noukoum válasza persil (#45) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Az hogy te nem cserélnéd le az egyéni vélemény.
A lényeg az volt hogy nem kell sz@rt megvenni és nincs probléma.

(#48) persil válasza Noukoum (#47) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Tovabbra sem erted, hogy nem ez a lenyeg.
De megszokhattam volna, hogy mindig van egy random hsz, aminek semmi koze az elozmenyekhez.

"Ezt hová lehetne pozícionálni a régebbi generáció mellett? Lehet érdemesebb, a lassan olcsóbbá váló pixel 2-ben gondolkodni?"
Erre valaszoltam az elso hsz-emmel.

(#49) SkyLine3000 válasza enginev3.0 (#34) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Vajon mér mindig Kína, meg India? Há mer qrva nagy piac! :D
Ha majd Magyarországon is lakni fognak vagy 500millióan, akkor ide is el fog jutni minden egyből...
Egyébként meg de jó Lite-os ára van! És rúpiában. Hármat kérek!

(#50) BazsiBazsi

BazsiBazsi
(fanatikus tag)

A google még mindig azthiszi hogy appel? :N

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.