Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranzon

    csendes tag

    válasz Evil Snowman #11 üzenetére

    Az indokom a következő: tavaly nyár óta használom a waveII-met addig nem is volt gond, tisztában voltam a néhány hibájával illetve h kevés alkalmazás van rá. Januárban jött a 2.0, kiesen kersztül frissítettem is, és azóta lett nagyon gagyi a telefon. Sokszor akadozik pl már zenehallgatás mellet is ha megnyitok bármit akkor lassul, ez 1.2 alatt ez nem volt érezhető, néha fogja magát és újraindul használat közben, ez szintén volt az 1.2 alatt mint hiba, de nem oldották meg ezt sem, a widgetjeimet amint belépek egy alkalmazásba utána elfelejti, a facebook kliensben a chat használhatatlan( a régi kliensben legalább nem volt, így nem is volt vele gond :P) a böngésző dobálja a szokásos túl nagy az oldal szöveget ahelyett h működne rendesen( ezt sem oldották meg 1.2 után). A böngésző felugráló fejlécét azt kiiktatták (gratula). Véleményem szerint alapból egy picit a hardwer is gyenge a 2.0hoz, de lehet h ez is csak az optimalizáció hiánya... nekem ezek az indokaim amiért most már rámondom a rendszerre h sz*r(meg még ami nem jut eszembe). Nem volt még eddig droidom sem más újfajta oprendszerem, de azthiszem h hamarosan lesz :)

    Ranzon

Új hozzászólás Aktív témák