Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz leslieke #9 üzenetére

    "Vesd össze a felhasználótábor nagyságát, és máris megérted a különbséget."

    Hát épp ezt mondom. Erre volt gúnyos jelzőm, hogy " a kutyát se érdekli". Nyilván túloztam kicsit, de azért olyan messze nem álltam a valóságtól.

    Az, hogy sokan nem látnak tovább azt nem is csodálom. Igen nehéz lesz utolérni ezt a két játékost már ha egyszer sikerül is valakinek. Még a Wp is csak kullog mögöttük lesütött fejjel, a Bada meg aztán még hátrébb van.
    Én meg speciel mint átlagfelhasználó nem is szeretném ha még több operációs rendszer terjedne el. Hiszen a köztük lévő kompatibilitás szinte nulla. Ergo ha az ember "rászokott" az egyikre akkor nagyon nehéz átszokni egy másikra - főleg ha vásárolt alkalmazások is vannak az ember tulajdonában -. Viszont bármelyik gyártó kihozhat egy jó telefont. De ha nem a megszokott op.rendszerrel van akkor az könnyen döntő tényező lehet vásárláskor.

    Ott van pl a Nokia Pure view. Csináltak egy frankó fényképezőgépet telefonos képességekkel, mint ezt Symbian alapokon ami sokaknak nem tetszik. És sokan pártoltak el pont emiatt attól a telefontól. De mi van ha mondjuk nekem van már 5-6 fizetett alkalmazásom andoridra több ezer forint értékben. Ha átmegyek mondjuk Badára vagy iOS-re pár év múlva, akkor buktam az egészet, nem? :) De. Ezért problémás ez a sokféle oprendszer. Kicsit úgy is érzem néha, hogy mindegyik gyártó kiakarja venni a részét az op.rendszer bizniszből, aminek a végén a felhasználó látja kárát.

Új hozzászólás Aktív témák