Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    Nem akarom elhinni, hogy nem éri meg nekik ragaszkodni néhány bevállt dologhoz. Sokáig úgy tűnt, hogy ez a szögletes forma lesz, de persze már ott is kicsit "félreléptek".
    Most épp erőltetik az szvsz ergonómiátlan képarányt meg a bántóan éles sarkokat. Aztán ha nincs elég eladott telefon, akkor a félév múlva bizonyára érkező flagship majd lekerekített lesz és tutira valami más nonszenszség jelenik meg rajta.
    A Z1 Compact életem legjobb telefonja volt, a forma és a gombok helye tökéletes. Csak a belsőt és a kijelzőt kellett volna fejleszteniük, de nem sikerült. Most XZ1 Compactom van, aminél sikerült már a kényelmes fogást és a jól kitapintható gombokat feláldozni a dizájn oltárán, gratulálok. Meggyőződésem, hogy a kompakt szériát minimális fejlesztéssel évről-évre el lehetne adni egy stabil vásárlóbázisnak, de pont ezt a piacon hiánypótló szériájukat kaszálják el. Tudom, most majd megkapom, hogy mert nincs rá igény. Szerintem lenne, ha nem kéne minden új szériánál gyanúsan nézni a specifikációra, hogy vajon most jack csati van/nincs, ujjlenyomat olvasó oldalt vagy hátul, kerekített vagy szögletes, csúcshardver vagy közepes, rossz vagy jó kamera, dual SIM vagy single, elreped a kijelző magától este (Z3C) vagy nem?

    Elnézést a terjengős kirohanásomért, de egyfelől ez a márka abszolút megérdemli, hogy beleálljon a földbe, másrészt pedig szorítok, hogy találjanak vissza az értelem útjára és készítsenek még nekem sok szuper kompakt telefont.

  • DanielLong

    senior tag

    válasz Ganzer #29 üzenetére

    Két ismerősöm nagyrészt az én Z1C-s tapasztalataim miatt vettek Z3C-t. Azóta többet nem akarnak Sony telefont látni :DD Nagyon sajnáltam a dolgot, mert különben ők sem akartak tepsit. Nagynéném meg a normál Z1 vagy Z2-vel járt úgy, hogy reggelre az asztalon hagyott telefon kijelzője végigrepedt.

    Pedig szerintem még mindig sokan választanának Sonyt, mert egyedibb a kinézete, mint a sok iPhone-szerű telefonnak. Talán újabban már nem csinálnak ekkora baklövést a csúcskészülékeikkel, de már nehezen fognak visszacsábítani régi motorosokat.

Új hozzászólás Aktív témák