Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • camper

    csendes tag

    válasz Busterftw #9 üzenetére

    Csak az Uber cuccat hasznaltad

    Az uber cuccai?!? Milyen cuccai vannak az ubernek amit a sofőr állitásod szerint használ?
    Az uber egy mobiltelefon applikáció mely még az áramot is a te telefonodról fogyasztja. Milyen cuccokról beszélsz?

    A jelenlegi "taxis" jogszabalyok erre nincsenek felkeszitve.

    A jelenlegi taxis jogszabályok? Buster... hol olvasod ezeket a butaságokat, az uber.com-on? Vagy a facebookon bombázzák az emberek agyát ezekkel a marhaságokkal?
    A személy- és teherszállítás nem egy jelenlegi és elavult jogszabály - amit ha megváltoztatunk akkor tök jó lesz - a személy és teherszállítás kétezer éves sztori és mindig is adó és engedélyköteles tevékenység volt. Nem csak a gonosz és elmaradott Magyarországon - ahogyan te azt sejtésem szerint képzeled - mindenhol a világon és mindig az is lesz. A fejlett nyugaton, a liberális Kanadában és Amerikában is.
    Nincs olyan hely a világon ahol ezt ne szabályoznák, és nem ma szabályozzák, hanem kétezer éve és ha azt kérdezed jól van e így, akkor elárulom, hogy igen, ez így van jól.

    Te mit hiszel, ha van a fiókódban egy olló akkor már te vagy a fodrász? Azt hiszed ez így megy? Nyiss már egy fodrászüzletet Amerikában mindenféle engedély hiányában, csak vigyél már magaddal egy kamerát és közvetítsd YT live-on mi történik, sok vidám percet szereznél a nézőknek.

    Hogy az uber mit fizetett és ki után arról jól érzékelhetően sejtelmed sincs, mégis beírod ide tényként, mint valami stabil infót. Fogalmad sincs róla. Csak akkor miért írod be?

    Én nem javaslom, hogy erőlted ezt a témát - főképp ezzel a facebook, uber.com, hbo, netflix-ről összeszedett tudástárral az ügyről - de ha mégis szeretnéd nagyon szívesen elmagyarázom neked a valós helyzetet bővebben. Bár a leglényegesebb pontokat már megszelőztettem neked.
    De mielőtt mélyebben belemerülnénk tudod mi az a TEÁOR szám? Ha nem tudod nyugodtan leshetsz a netről.

    A vitánkba a belépőd az, hogy beírod ide az uber driver TEÁOR számát.
    A taxisokét tudjuk.
    A fodrászokét is.
    Igazából mindenkiét tudjuk, ugyanis ez egy publikus adatbázis.
    De megtennéd, hogy ebből az adatbázisből kimásolod nekem az uber driver TEÁOR számát?
    Kiváncsian várom.

Új hozzászólás Aktív témák