Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz lcee79 #50 üzenetére

    szart nem.
    az apple meg hülyére keresi magát 4 collal :))
    majd eljön az idő, amikor ez a trend megszakad, most még megy a lefölözés

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz lcee79 #50 üzenetére

    "... aki csúcsgépet akar venni ... legnagyobb kijelző ... amúgy is egy férfi nem vallja be hogy kicsi a keze ..."

    A kéz méretének ehhez semmi köze. A legtöbb mai csúcs telefont képtelenség egy kézzel -- biztonsággal (!) -- kezelni. Nekem van egy-két ismerősöm, aki anno, mikor telefont vett, azért vett 4,3"-at, mert azon majd milyen jó lesz "tartalomfogyasztani". Aztán elkezdték használni a készüléket, és rájöttek, hogy a mindennapokba bizony kényelmetlen azzal szaladgálni.

    Más: elszörnyülködve olvastam a 4.2-es droid-ba a két újjas gesture-t. Ez tényleg meg fogja adni a kegyelemdöfést az egy kezes használatnak.

    Sok írják itt, hogy Sense nélkül kéne "csupasz" Android-al.
    Szerintem meg a google-nek meg kéne nézni egy-két AOKP-s, CyanogenMod és MIUI ROM-ot, aztán csinálni egy rendes rendszert. Mert ez a 4.2 szerintem nem az. Vicc az egész az előbb felsoroltakhoz képest. És akkor még csak a funkcionalitásról beszéltem. Ez a "holo" felület szvsz. a megjelenés pillanatától gáz. Az pedig, hogy mennyire nem egységes (lásd dialer vs. messaging) tovább súlyosbítja a helyzetet. Ehhez képest a Sense jó ránézni (tudom, hogy nagy, és lassú, de most nem erről van szó)
    Egy szó, mint száz, nekem mind1 mivel jön, csak könnyen lehessen root-olni, oszt' feldobni rá valami használható ROM-ot.

Új hozzászólás Aktív témák