Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Muterkának a B1200, ekkor találkoztam először az LG telókkal.
    L600v - a diszkóban elhagyott Motorola v3x-em után már csak erre maradt zsetonka :DD, a Voda valami 23 körül dobálta feltöltővel.
    Aranyos volt, de hulladék képeket csinált, azt hiszem az SE k750i-ket akkoriban szórták ki Dominóban 25k-ért a PhotoHallban és az volt a vágyaim tárgya.

    Még diákmunkában dolgoztam és a GT540 volt a nagy kiszemeltem, az első OKOStelefon amivel bármit megtehet a Nokia vágyakozás után, egy más világ, de valahogy nem akart 40k alá menni feltöltősen. 2010 végén a Telenor dobott egy nagyot a HTC Desire vagy Galaxy S1 30k a teló + 5k a csomag havidíj... itt meg is vettek kilóra SGS :))

    Optimus 2X. Emlékszem nekem Galaxy S1 volt még, munkatársam pedig a bejelentés utáni hosszas várakozás után megvette a 2X-et és ugye az akkori Ginger 2.3 verzió meg nemtámogatta official a dual core-t. Neki akadt-fagyott az én kis szanaszéjjelfőzött S1-em meg vígan pörgött a Voodoosoundal :D

    A Nexus telefonoknak mindig csodájára jártam, de sosem vettem egyik szériába se valamiért.

    Már egyetemen voltam elsős mikor a G2-t mutatta haverom a balekoktatáson.
    Kis káva, Duplakoppos ébresztés, sci-fi :K
    De ekkor már iPhone 4 behúzott ami ékszernek is simán elment annyira szép volt a maga korában.

    Munkában mutatta kollégám a szép bőrhátlapos G4-ét...de a gyönyörű aranyszínű Galaxy S6 edge ellopta a showt.

    A szép G4 után a szép design-t mellőző G5 után már nem is igazán követtem az LG-ket.

    Szép emlékek kötnek a márkához mindenesetre, ami volt , használtam vagy csak kapcsolatba kerültem vele, mindig mert próbálkozni az LG!
    Az össze-vissza számozás, névadás, minőségi hibák, flagship kategóriák újrakezdése, régiónkénti szelekció és az flagshipekbe behozott teljesen új irányokhoz nem volt elég hű vásárlóbázisa az LG-nek.
    Hiába voltak jók a Samsung mindig ellopta a showt egy hajszállal és az LG-nek a másodhegedűs szerep jutott, mint itt is írva a kisebbik dél-koreai gyártó.
    Az új irányok keresése az okostelefon korszak előtt, zárt rendszerekben kivitelezhető volt, de később is nagyon veszélyes lapokat húzott az LG és akkor már nem jött be sajnos.
    Ahogy a cikk is írja az LG mintha magát végezte volna ki azt éreztem, hogy A' kategóriás gyártóból hátrébb került és nem jutott friss SOC vagy épp olyan komponens marad ki, ami az igazi Csúcshoz méltó.
    Egyetlen út van mert árversenybe nem lehet menni kínával, tehát felfelé fejlesztésben és árban is!
    Ehhez az Apple és Samsungnak van, illetve alakult a Huaweinek elég márkahű tábora!
    Egyszerűen hiányzott nekem a jövőkép biztonsága, ezzel az ideoda csapkodással.

    Sajnálom, mert 1-el kevesebb gyártó és innovátor és változtatni merészelő gyártó! :(

    RIP LG Mobile :R

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák