Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #16 üzenetére

    Szerintem jo dontes. A G2 idejeben mondtak talan eg, hogy celjuk a fejlodes, innovacio es novekedes. Az elmult par sikert most jo dolog lenne kihasznalni, ha most is valami olyat tudnak mutatni, ami jol beadhato a nepnek.
    Nem hiszem hogy minden evben fognak tudni valtoztatni, fejlodni. Egyszer meg kell lepniuk ezt a szintet, hogy a Samsunggal egyenrangunak tartsa magat, kulonben csak mogotte fog kullogni es gyengulhet.

    Eleg gyorsan mozog telefon piac. Lehet hogy eladasban nem is kaptak azokat a szamokat, amit vartak, de a hir es a marka imidzs jelenleg fellenduloben van szerintem. Es ha igy ezt meg jobbban tudjak novelni, eladasban is nagyobb szamokat hozhatnak.

    Tavaly engem is azert vesztettek el, mert megcsusztak a Samsunghoz kepest.

  • válasz Stauffenberg #16 üzenetére

    Bár nem kedvelem különösképpen az LG-t, valamilyen szinten én is drukkolok neki, mert úgy hiszem, h a vevők csak jól járnának azzal, ha kicsit sikerülne megszorongatniuk Samuékat. De sajnos erre nem sok esélyt látok. Szerintem a G4 és az S6 sem egy ligában játszik az eladási statisztikákat tekintve. Sajnos nem találtam róla pontos adatot, de elég árulkodóak a tavalyi okostelefon eladási számok: 324 millió vs. 60 millió. Szerintem a Samu simán eladott 40-45 millió S6-ot, és S6 edge-t amivel minimum ráduplázott (talán rátriplázott) a G4 eladásaira. Persze az S6-ra meg simán rátriplázott az i6, így szerintem idén is marad az alapfelállás: a Samsung üldözi az Apple-t, az LG meg üldözi a Samsungot. De igazából egyiknek sincs nagy esélye közelebb kerülni a másikhoz..:)
    Ettől függetlenül kíváncsian várom a G5 bemutatását, ahogy tavaly a G4-ét is. Akkor nem sikerült meggyőzniük, de idén lehet, h máshogy alakul..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák