Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Samott

    addikt

    válasz bLaCkDoGoNe #389 üzenetére

    Teljesen jo parhuzam, a nyomatott sajto ezert is pusztul. Sokkal interaktivabb lett a hirfogyasztas is. Mondjuk a kommentelok nem Del Medico Imre szinvonalon nyomjak, de az igenyuk ugyanaz. :) Es persze gyorsabb a reakcioido is.

    (There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

  • UnA

    Korrektor

    válasz bLaCkDoGoNe #389 üzenetére

    Hogy megértsed, mondok egy példát: pont a héten volt arról cikk, hogy a NAV az elektronikus számlázás egyszerűsítése érdekében mobilos alkalmazást készített. Akármilyen borzasztónak tűnik neked, de erről én is itt olvastam először, és örültem neki, hogy ez itt hír volt, mivel természetesen IT vonatkozású.

    Persze ha valakinek már a címben szereplő NAV esetén is csak a kormányt szolgai módon kiszolgáló IT Café jut eszébe, akkor ott talán mégsem a cikk témája és írója a hibás.

  • válasz bLaCkDoGoNe #389 üzenetére

    Minek menjek a kormánysajtóhoz? Itt IT van, IT cikkekért jövök és IT-vel kapcsolatos politikai cikkeket itt fogok olvasni, a többi politikai fos nem érdekel, vagy ha igen majd azt megnézem a magam oldalán, de ott általában jóval kevesebb infó jön le az IT-vel kapcsolatos politikai jellegű hírekből.

    Szánalmas vagy nem szánalmas, ezzel jövök. Miért más tovább lapozni vagy tovább görgetni? Mi a különbség? Ha az utcán sétálsz és látsz egy oriásplakátot aminek nem tetszik a tartalma mit csinálsz? Megállsz és leállsz kiabálni az utcán vagy továbbgörgetsz? TV híradó hülyeségcunami árad benne, leállsz otthon a közeledben tartózkodóknak anyázni hogy mi ez a szar, vagy továbbgörgetsz? Rossz a párhuzam tudom. De tényleg nem értem hogy hol itt a gond.

    re: Fred23
    Őszintén mondj nekem egy valamit, ami valamilyen formában nem hoz ki a komfort zónájából bárkit. Jön egy cikk, hogy intel xyz, az olvasók fele kijött a zónából. Te mindenkinek meg akarsz felelni? El tudod képzelni hogy valami mindenkinek megfelel? Szerintem ilyen nincs. Ebben a szituációban pláne nincs olyan megoldás ami mindenkinek jó és megfelel, egyszerűen nincs. Neked megfelelne egy másik megoldás, nekem viszont ez felel meg. Tényleg nehéz volt már a számomra végletes és lesújtó kommenteket nézni. Kivész a hitem az emberségből pedig már rég nincs benne semmi hitem.

    Azt írod hogy olyan hellyé válik az oldal... Melyik oldal? A PH nem változik, ez az új dolog az itkávézóban lesz csak, ott is van hati két cikk, na bumm. Próbáljatok ne végletesen gondolkodni. A megoldás számotokra végletes de ha elég távolról vizslatnátok akkor látnátok hogy van heti mondjuk 35-40 cikk, csak a PH+itcafén. Abból most pár hónapig nem lehet hozzászólni kettőnél. Ezen felül van még a mobilaréna meg a gémpod, ott még plusz ennyi cikk amit nem érint.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Aktív témák