Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ankhiszesz

    tag

    válasz Lirion #4 üzenetére

    Na na azért nem csak nálunk!!!
    Sőt egyáltalán nem biztos, hogy a nyugati országok kultúráltabbak nálunk, erre saját tapasztalatom is van: Idefáradt kedves angol túristák sorra törték be a fényesnappal az utcán parkoló autók szélvédőit és visszapillantóit (én szerencsére nem voltam otthon, ezért az én kocsim nem ott parkolt), de a szomszédom autóját rommá törték fénnyes nappal!!!! Ja és második kerület.Bp.
    Az több szempontból is felemás ötlet, hogy csak a szervizekbe lehessen kivenni az akkut, egyrészt nekem már párszor ki kellet vennem fagyás miatt és ezért nem szívesen mászkáltam volna el a szervízig, a másik, hogy akkor még azért is ezreket kérnének, hogy kicseréljék, viszont tényleg a megfelelő eljárással kezelnék a régit.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

  • Tüzi

    veterán

    válasz Lirion #4 üzenetére

    Röhögni fogsz, itt amit szelektíven szétgyűjtöttél szemetet, és így rakod bele a megfelelő kukákba... hát, azokért a kukákért is ugyanaz a kukáskocsi jön, mint amivel a ház elől viszik el a szemetet.
    Gyűjtsünk szelektíven szemetet. Hajrá...

    Németben, Ausztriában, és Olaszoknál tudom, hogy még a lakásokban is külön kis kukák vannak, piros-kék-sárga-zöld jelöléssel ha jól emlékszem. Mindegyikbe más féle szemét kerül.

    El kell fogadni, hogy a környezetvédelem sok (nagyon sok) pénzbe kerül. Azt is meg kellene már érteni, hogy ha jelenlegi iramban verjük szét a környezetünket (mindenféle macro-mikro-globális szempontból) akkor még jó esetben van 100-150 évünk, és jó nagy betűkkel kiírhatjuk a sivatagba, hogy "elkúrtuk", úgy, hogy az űrböl is lehessen olvasni. Hátha majd valakik tanulnak belőle.
    Ez a véleményem.

    Amúgy tudjátok, hogy mi a Föld? Az emberiség második lakhelye, miután a Marsot hazavágták :))

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák