Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz joey04 #8 üzenetére

    Engem speciel qrvára nem érdekel hogy milyen minőségű lesz az első generációs kijelzőbe integrált kamera mert az életben nem szoktam használni az előlapi kamerát, viszont napi szinten látnám a kamerát ha most vennék mobilt...
    Tehát engem az sem zavarna ha egyáltalán nem lenne rajta elöl kamera. :K
    Abban igazat adok hogy mindig van mit várni de az idei év az nálam ami pusztán a telefonok műszaki leírását tekintve engem is elgondolkodtat a váltáson de aztán elolvasssa a teszteket az ember és kiderül hogy minden második újdonság erősen kompromisszumosan működik.
    Nem azt mondom hogy jövőre nem lesz egyetlen kompromisszum sem mert dehogynem, csak azt mondom hogy jövőre annyiból tudnak javulni a telefonok hogy a most kiforratlan dolgok jobban fognak működni és használni is lehet majd és nem csak 1 olyan tulajdonság lesz amit ugyan tud a telefon csak használni ne akard mert a közelébe nincs annak mint amit a reklám szerint.
    Persze jövőre meg az előlapi kamera lesz kiforratlan, de azt írtam hogy engem nem érdekel :D

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák