Hirdetés

Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz schawo #56 üzenetére

    Ez alapból megvan, másképp hallja az ember magát, mint hangfelvételről. Nem kell ehhez befognia semmit, szöveteken keresztül amúgy is kissé gyorsabban ér oda a hang ahova kell neki, mint szájon ki, majd jobbra-balra el, fülnél megint egy kanyar, s irány befele.

    Emlékszem anno Kanadából kaptam egy Sony sports walkmant a kilencvenes évek közepe körül. annak a fülese a hangszórót kilencven fokkal elfordítva, menetirány szerint állítva hordta. Gyakorlatilag nem a levegővel, hanem sokkal inkább a szövetekkel vitte hangot a receptorokhoz. Színpadképe, tisztasága, minden egyéb paramétere az általam eddig hallgatottak közül a legjobb volt. Egyszer kirántottam a madzagját kilinccsel az egyik oldalából, sima kis "gelkában" megcsinálták, fillérekért. Az utángyártott, nevesincs példánya ugyanolyan kinézettel hasonló minőséget hozott, s ugyanolyan hibát. Na, annak a kábele már gyengébb volt, eltört a jack közelében. Sok évig húzta, hibája ugyanaz lett, s köröket vert sok évesen is a 2006-ban vett Sony agybadugósomra. Amit akkor a gyorsan kell valami módon hajtottam fel, nem a legolcsóbbakból szemezgetve, hanem azért feljebb lépve egy kicsit.

    bolvar: hát, minőségre két almás füles a családban borzalmasan amortizálódott alig használat mellett is. S hangra is igen vacaknak találom, nincs tere, színpadképe mint egy pinceszínházé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák