Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz #32839680 #390 üzenetére

    Hát én is ezt mondom, hogy baromira nem ugyanaz hogy az Applenél beleszámolod az androidos és egyéb telefonokat, az MS-nél meg semmit se. Az Apple monopólium is csak az IOS-en értelmezhető, Androidon nem, akkor hogy jön ez egyáltalán ide??? De ha már ti beleszámoljátok, mert csak úgy illeszkedik a koncepciótokba, akkor az MS-nél is tessék ám számolgatni mindenféle töltelék faszságot, hogy ott se legyen meg a monopólium, pont ahogy a kis kedvenceteknél!

    "Tényleg ennyire bonyolult? Vagy direkt játszod a hülyét?"

    Én is ezt kérdem tőletek. Direkt játszátok?

    "Amúgy meg mi vagy te valami social justice warrior?"

    Veletek ellentétben Apple fanboy biztos nem. A fórum 99%-val összhangban viszont józan júzer, akinek a saját pénze számít, nem a burzsuj ügyvédek, mánágerek luxusprofitja.

    "Ne zavarjon ám hogy a peranyag alapján a bíróság sem nagyon osztja a véleményed."

    Ne zavarjon ám hogy ott PRECEDENSjog van, tehát muszáj lesz osztania, ha már a Standard Oilnál, MS-nél megtette. Ez nem opció, mint nálunk, hanem kötelesség.

    "Az Epyc is egy ugyan olyan vámszedő maffiacég."

    Ez így van. Nem is nekik akarok jót, hanem magunknak. Ha az Apple lenne az árcsökkentő, az Epic meg az árdrágító, akkor nekik szurkolnék. De nem ez van. De ezt már egyszer leírtam valamelyik témabeli topikban, mert ez már legalább a 4. cikk a perről ami alatt megy az Apple hittérítés, szóval már mindent átbeszéltünk vagy 100x. És ha nem kezdenétek 101.-szerre is újra, akkor itt kb. 0 hsz lenne.

Új hozzászólás Aktív témák