Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gombsadi #6 üzenetére

    A Bing-nek nem fejlődnie kell, hanem idő kell neki. A motor maga talán a legfejlettebb ma, a sebességgel és az egyéb szolgáltatásokkal sincsen gond. A lokalizáció pedig lassú folyamat, ebben igazad van. Mondjuk hozzáteszem, hogy keményen fejlődik. Magyar nyelven én szinte soha nem keresek, de nagy ritkán van rá szükség. Kb. fél éve még ilyenkor elő kellett venni a Guglit néha-néha. Manapság már nem nagyon. De lássuk be, ez nem a magyar piacról szól, és a nagyobb európai piacokon nincsen ilyen para.

    Egyébként nem mondtam, hogy halálra van ítélve az Android (sőt, erős a gyanúm, bár ne jöjjön be, hogy a következő Symbiant tisztelhetjük benne), de a mostani állapot egyáltalán nem kánaán, mint ahogy néhány Googe-, vagy mikrobi-fan próbálja beállítani. Nem véletlenül lesz szorosabb a gyepő a Gingerbread-től.
    Egyébként tényleg nem egy szépség jelenleg, és tényleg erősen másolta az iOS-t megjelenésben és funkciókban, ez nem is vitatéma :)

    (#14) AXisBOLD: Kikérem magamnak, hogy rejtem a Google ellenszenvemet :)
    De lássuk be, hogy a nagyrésze azért eléggé tényszerű annak, amit mondtam, csak annyi önálló vélemény volt benne, hogy tényleg törölném az accomat, ha a Gé átvenné az Arckönyvet.
    Nem mellesleg sheratannak igaza van. Minden megvan a Gé kezében, csak éppen senkinek nem kell - már ha közösségi oldalról van szó.

    (#15) sheratan: Ha mindent megvesz a Google, akkor én is megyek Kínába :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák