Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) -Morrowind-

-Morrowind-
(senior tag)

Örülök a cikknek,vártam már...de ez a ...csakis saját, élő ábrázatomra ...nagyon tetszett,nem tudta drága jó anyám..min nevetek oly hangosan a szobában.. :D

[ Szerkesztve ]

Bardo Tödol

(#2) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Jó a cikk grat..
A vége a lényeg, redmi 7 jobban bejön

(#3) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

Nem igazán ismerem az Asus mobilokat, hogy milyen a háttértámogatás pl., de ez a telefon határozottan tetszik. Ennyi pénzért ajándék, szinte.

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#4) KFORboy

KFORboy
(senior tag)

Erre a telefonra még azt se lehet mondani, hogy bóvli kínai... Mert akármelyik kínai jobb nála/a kínaiaknak ciki...

Az akku benne az egyetlen érték, de azért kissé sok a 100e HUF

Ánuszék inkább költsék a béna telefongyártó szegmens pénzt laptop hűtéseinek fejlesztésére, tervezésére...
Qrva gáz mikor egy másfél vagy több misis gamer lapos 96°C -on jár és ez a gyártó szerint rendben van kategóriás tartós üzemhőmérséklet mert 100 alatt van és... Pont...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#5) ollie válasza KFORboy (#4) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Aztán mért is bóvli? Teljesen jó az ár/ érték aránya.

(#6) kbyte1024 válasza ollie (#5) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

szerintem arra értette,hogy 100-ból 1 ha ezt a márkát választja ha telót kell venni.

(#7) razorka777

razorka777
(PH! kedvence)

Az akksiért jár a pacsi, már az előd is jól bírta, azért szerettem.
Az NFC és az 5Ghz hiánya viszont nekem csalódás. :(

Xiaomi MI6

(#8) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Hát, ez most igen nagy csalódás.

Bazinga!

(#9) moleculez válasza ollie (#5) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Nem érted, rossz a tapasztalata Asus laptoppal, ergó minden ami Asus az szar.
Mondjuk nekem sem kedvencem a márka, de ez a teló azért nem rossz.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#10) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

Nem tudom ez a stock androidos budget széria milyen (gondolom szar), de a Zenfone széria az egyik legjobb kellemes csalódás volt nekem az utóbbi évben.

fckBP

(#11) K0vasz

K0vasz
(tag)

engem személy szerint nagyon zavar oldalt a "nagy" káva - sokkal jobban, mint alul vagy felül bármi, és itt már a képeken is igen masszívnak tűnik az oldalsó fekete csík :(

(#12) judas13 válasza K0vasz (#11) üzenetére

judas13
(PH! addikt)

Iszonyatosak azok a kávák, USB, az a világbajnok nocccs meg már szóra sem érdemes.
Lapoztam.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." iPhone 6s

(#13) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Teljesen jó telefon, jó áron, mint az elődje. A kamera lehetne acélosabb. Néztem összehasonlítást kamera ügyileg. Kb egyforma az M1 és M2. Rosszabb fényviszonyoknál az M2 a jobb, nappal az M1, de még ez sem jelenthető ki.
Na mindegy. Jó ajánlat, akár csak az elődje.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#14) Graphics válasza KFORboy (#4) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Nem igazán látom mi köze a laptopoknak a mobil szegmenshez....

Van egy rossz tapasztalatod a márkával, és onnantól minden szar? Ez remek, viszont szakmaiság nélküli akkor a mondandó.

[ Szerkesztve ]

(#15) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Én megnézem a telefon képét. Ha látok rajta bármiféle noccsot, vagy lyukat, el sem olvasom. Számomra az ilyenek ennyit sem érdemelnek. Ezért sok tesztet nem kellett mostanában elolvasnom. :D

(#16) razorka777 válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére

razorka777
(PH! kedvence)

Ezzel én is így vagyok.
Volt mostanában pár noccsos teló a kezemben, de nem tudom elfogadni.:)
Legalább nem kell telefon váltáson agyalnom.:)

Xiaomi MI6

(#17) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Azért a Honor 10 Lite jóval gyengébb telefon. Aki azt veszi ez helyett, annak úgy kell. Azon telefon helyett még az M1 is jobb vétel, nem hogy az M2. Egy ajánlott rámehetett volna.

Off.: manapság egyre kevesebb készülék kap ajánlottat. Ez gondolom a piac telítettsége miatt lehet. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#18) Crucio válasza janeszgol (#17) üzenetére

Crucio
(fanatikus tag)

Miben sokkal gyengébb a Honor 10 Lite?

(#19) Armagedown válasza ollie (#5) üzenetére

Armagedown
(őstag)

Szerintem a Pocophone F1nek jobb az ár-érték aránya, de csak egy kicsivel :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#20) ates válasza razorka777 (#7) üzenetére

ates
(tag)

NFC van benne, legalábbis a teszt ès a specifikáció szerint.
100-èrt nem ezt venném.
Kösz.

(#21) janeszgol válasza Crucio (#18) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hm, visszavonom, amit írtam. A Honorban a 3 giga ram az, ami nem okés. A többiben nem áll hátrányban vagy picit csak (SoC, kamera).

(#22) tasiadam válasza KFORboy (#4) üzenetére

tasiadam
(kvázi-tag)

Mert neked van tobb misis laptopod? Asus telefonom van es Asus laptopom (zenfone es zenbook) es mind a 2-vel kapcsolatban tudok jot-rosszat mondani.
Zenfone: soha nem fagyott le 2 ev alatt, szemben a szarmszungal. Ami 6 honaposan lassu volt (s4). Most par rendszerfrissites utan a takarekos uzemmod rosszul kezeli az akksi szintet. 20% alatt random merul 1%ot masodpercenkent, majd be sem kapcsol, mig ujra nincs tolron. Zavaro neha.

Zenbook: i5el van nekem, teny es valo, hogy a hutese egy ceruza. Kicsit valtoztattam rajta, mas a huto szoftver, es sosincs 80 fok folott normal hasznalat mellett.

Az, hogy a te misis laptopod melegszik, azt inkabb tekintenem mind az intel es mind az asus hibajanak, de meg inkabb aze, aki megveszi.
Ha gamer laptop kell, koss kompromisszumot. Az intel hulyesege a power managementen es az idovel eroltetett (vegyel ujabbat) dologgal.
Nekem pl win8 alatt fut sok opcio, win10el 1ghz-n lockol az i5 15p utan. Szoftveresen kiirtam belole.
De amugy ha a proci leadja a 100% erejet 95 fok alatt, az miert nem jo? Ha kulon gepben van, akkor az felemelo erzes, "há' me' 6 magos"?
Ha laptopban van meg "megeszik ez a fs?"

Ayy lmao.

(#23) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Összességében nem rossz ez a telefon a teszt alapján, a kamera is egészen korrekt nappal, ugyanakkor az aksin kívül nem is emelkedik ki a számtalan hasonló árú konkurens közül. Bár világviszonylatban nyilván nem mérvadó, Magyarországon nemigen látok az emberek kezében Asus mobilt, szerintem a legtöbben azt sem tudják, hogy a tajvaniak telefont is gyártanak és talán ez a fő probléma az egész branddel.

[ Szerkesztve ]

(#24) ollie válasza Armagedown (#19) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az mondjuk igaz.

(#25) doooo válasza janeszgol (#21) üzenetére

doooo
(őstag)

Grafikai teljesítményben azért alulmarad a Honor... bár ez már megszokott dolog. Nekem épp az tetszik ebben az Asusban, hogy itt végre nincs ilyen probléma. Még ha egy valamit is érő másodlagos kamerát is rádobtak volna, tökéletes lenne (persze ez legtöbbünknél nyilván nem szempont).

(#26) Seirei válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére

Seirei
(tag)

Nekem meg pont ez volt a szempont M1-nél és nem bántam meg azt a 66 ezret amit adtam érte egy "sokkal jobb + olcsóbb" redmi helyett.

(#27) t78gabesz

t78gabesz
(újonc)

Asus (mint telefon/volt 3 típus) soha többé,vannak akik nem fognak tudni telefont csinálni. Értelmetlen az erőlködése,maradjon csak az "irodaszereknél" :)

Ha rád írnak,a minimum hogy visszaírsz.

(#28) Mr.Silkó válasza Seirei (#26) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Szíved joga, viszont az Asus mobilos eladásai ettől függetlenül a béka segge alatt vannak, minden bizonnyal.

[ Szerkesztve ]

(#29) Seirei válasza Mr.Silkó (#28) üzenetére

Seirei
(tag)

Indiában van kereslet ezekre a nagy akkus készülékekre, max pro-t is elsősorban oda szánta az asus.
Gondolom ha nem szerepelt volna megfelelően az M1 nem lett volna M2, bár utóbbi minden bizonnyal jóval kisebb eladási számokat fog produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#30) janeszgol válasza Seirei (#29) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Amiért kár, legyünk őszinték. Az M1 és M2 két olyan telefon az Asustól, melyek méltók a sikerre!

(#31) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Ez nem gyenge, egész pofásan is néz ki.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive

(#32) Phoenixy

Phoenixy
(senior tag)

Nem értem egyesek miért tartják olyan rossznak az ASUS mobilokat.
Nekem mindig Motorolám volt, de tavaly áprilisban vettem egy ASUS Zenfone 5-öt, nagyon jó telefon, semmi bajom nem volt vele (más kérdés, hogy rájöttem arra, hogy ennyi év után Mito Display nélkül nem tudok élni, és most 4 napja Moto G7 Plus-t használok, de családban maradt a Zenfone 5).
Az is biztos, hogy ilyen termék támogatást az életbe nem láttam még. 22 szoftverfrissítés érkezett 10 hónap alatt, Pite még decemberben.

[ Szerkesztve ]

https://hearthstonehungary.hu // Motorola Moto G7 Plus

(#33) americanidiot válasza Phoenixy (#32) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Én is így vagyok a nálunk lévő Zenfone 5-ről: minden szempontból király.

Jönnek a frissítések eddig gyakrabban, mint eddig bármelyik telefonomra.
A ház minősége és a design parádés
Snap 636, de nem lehet megmondani, hogy nem 835 (mondjuk nem játszom).
Kamera egészen jó.
A sztereó hangszórók szerintem az iPhone X szérián kívül bármit vernek.
A kijelző a legjobb IPS, amit valaha láttam.
Custom dpi-vel is tökéletesen lekezeli a noccsot.(bár az óra nagyon közel van a kerethez)
Az UI tetszetős.

De ez ugye Zenfone.

A Max Pro széria nálam már a stock androiddal elvérzik, és nyilván más szempontból sem olyan jó. Ez a bazári üvegimitáló műanyag hátlap meg egyenesen undorító.

[ Szerkesztve ]

fckBP

(#34) americanidiot válasza americanidiot (#33) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Ja most nézem, hogy ez is Zenfone széria, de természetesen az 5 / 5Z kategóriájára gondoltam.

fckBP

(#35) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Én sajnálom, hogy az Asust ennyire nem veszik számításba, pedig nem gyártanak rossz telefonokat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.