Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz KFORboy #4 üzenetére

    Mert neked van tobb misis laptopod? Asus telefonom van es Asus laptopom (zenfone es zenbook) es mind a 2-vel kapcsolatban tudok jot-rosszat mondani.
    Zenfone: soha nem fagyott le 2 ev alatt, szemben a szarmszungal. Ami 6 honaposan lassu volt (s4). Most par rendszerfrissites utan a takarekos uzemmod rosszul kezeli az akksi szintet. 20% alatt random merul 1%ot masodpercenkent, majd be sem kapcsol, mig ujra nincs tolron. Zavaro neha.

    Zenbook: i5el van nekem, teny es valo, hogy a hutese egy ceruza. Kicsit valtoztattam rajta, mas a huto szoftver, es sosincs 80 fok folott normal hasznalat mellett.

    Az, hogy a te misis laptopod melegszik, azt inkabb tekintenem mind az intel es mind az asus hibajanak, de meg inkabb aze, aki megveszi.
    Ha gamer laptop kell, koss kompromisszumot. Az intel hulyesege a power managementen es az idovel eroltetett (vegyel ujabbat) dologgal.
    Nekem pl win8 alatt fut sok opcio, win10el 1ghz-n lockol az i5 15p utan. Szoftveresen kiirtam belole.
    De amugy ha a proci leadja a 100% erejet 95 fok alatt, az miert nem jo? Ha kulon gepben van, akkor az felemelo erzes, "há' me' 6 magos"?
    Ha laptopban van meg "megeszik ez a fs?"

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák