Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz lovi27 #599 üzenetére

    A szétszedés piskóta, egy használaton kívüli kártya (régi bank-, vagy smart-, vagy egyéb plasztikkkártya, vagy gitárpengető vagy ilyesmi kell csak hozzá, és a sarkon érdemes szétpattintani először a készüléket, ott a legkönnyebb), a bele a szokásos, minden apró csatlakozókkal lóg az alaplapon, teljesen szerelhető az egész.
    A rendelt modul pedig elvileg ehhez a 6GB zb602kl x00td verzióhoz való, legalábbis ezt állítja az eladó. Nem erőlködöm más belerakásával, onnantól kezdve szerintem ugyanúgy nem működne semmilyen Rommal, illetve csak olyat érdemes belerakni, amilyennel egyébként is szerelték ezeket. Tényleg csak a probléma megoldása miatt érdekel, vígan vagyok nélküle is. Ám ha meg tudom oldani, akkor miért ne tenném? :D (ami persze még korántsem biztos) :DD

    "Most csak a Sony új mobilja kéne, de irreálisan drágán méri. Annyit nem ér meg."

    Mindig is irreálisan drágán mérték a mobilokat, mostanában nézegetem én is a lehetséges cseredarabokat, de egyre kevésbé tetszenek az újabbnál újabb készülékek. Majd túrok valami belpiacos lenovo-t, vagy sharpot :D

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák