Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz pilóta #1027 üzenetére

    Windowson meg van oldva, tényleg. Bár ne lenne. Hidd el nekem, még a nagy nagy nagy szuper ájfonon is olyan a biztonsági mentésből visszaállítani, mint a kutya vacsorája. Néha van, néha nincs. Felejtsétek már el ezt a kényelmes dolgot. Tudomásul kell venni, hogy abból semmi jó nem származik, ha biztonsági mentést valamilyen programmal akarjátok csinálni lustaságból.

    A windowson is úgy van megoldva, hogy amihez kedve van azt visszaállítja, amihez nincsen kedve azt nem állítja vissza. Ugyanez van telefon is... Hatalmas tapasztalatom van ezen a téren. Legutóbb telefonon vesztettem pár újonnan bevitt telefonszámot, mert azt hittem, hogy szinkronizál bizonyos időközönként, hiszen ehhez vagyok szokva. Hát nem szinkronizált. Visszaállításkor persze sehol nem voltak. És mindegy milyen márkáról beszélünk, mind ilyen. Annak meg aztán semmi értelme, hogy a telefon felét visszaállítja, felét pedig nem. Inkább megcsinálom manuálisan.

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Új hozzászólás Aktív témák