Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1001m3st3r

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kedden bementem a Media Marktba leadni a telefont szervizelésre. Szegény srác nem igazán értette a dolgot, de aztán elmagyarázták neki, hogy le lehet adni itt az Asus készülékeket. Én hülye nem néztem meg a papírt amit kaptam és ott viszont csak annyit írt a hibáról, hogy játék közben lefagy és töltésnél nagyon melegszik.
    Pedig eldaráltam neki konkrétan a hibákat.

    Először azt kezdte csinálni, hogy folyton fagyogatott a telefon, majd újraindult. Aztán már jött az érdekes dolog, egy nagyobb erőforrás igényes játéknál vagy alkalmazásnál szinte azonnal kikapcsolt és csak a soft reset (remélem így hívják) segített abban, hogy újra be lehessen kapcsolni. 1 nap elteltével ez már átalakult random kikapcsolásokba, amit szintén csak reset-tel lehetett életre bírni. Volt, mikor bekapcsolásnál az Asus lógóig jutott a telefont és azonnal kikapcsolt vagy többször újraindult.Tegnap este már durvább volt a helyzet, mert akkor már töltés közben is lefagyott. Én este úgy töltöm a telefont, hogy kikapcsolom, majd rádugom a töltőre, így csak a töltéskijelzés látható a kijelzőn. Na már ott is lefagyott, mivel elég hosszú ideig 100%-ot mutatott, de a telefon olyan forró volt már, hogy konkrétan tényleg nem lehetett hozzáérni. Azt hittem kigyullad vagy robban...

    Kb. így mondtam el neki. Remélem nem fogják visszaküldeni egy szoftverfrissítéssel, mert akkor megint vihetem vissza. :DDD
    Na mindegy. Jobban megnézhettem volna a papírt, szóval ez most az én számlámra írható.

Új hozzászólás Aktív témák