Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lalika37

    csendes tag

    Sziasztok. Két hete megérkezett a telcsi és használom.
    Eddigi tapasztalatok.
    Szép és tetszetős, kellemes fogása van. Masszív vaskos darab. Súlya még ép olyan, hogy nem zavaró.
    Eddig az 5-t használtam így van viszonyítási alapom.
    A kijelző nem vészes. Megfelelő háttérrel világosban is aránylag jól látható. Az 5-t sem lehet napfényben látni. Hiába amoled.
    Ezekkel az új telcsikkel az a gond, hogy kijönnek félig kész szoftverrel. Ahogyan ez is.
    A mesterséges inteligencia egy hét alatt nem volt képes megtanulni a fényviszonyokhoz való alkalmazkodást. Mert ugye azt írják hogy, ha az be van kapcsolva nézi hogy a fényviszonyokhoz képest én milyen korrekciót alkalmazok és későbbiekben e szerint fogja állítani.
    Aztán telefonálás közben a közelség érzékelő nem jól érzékel. Állandóan ki be kapcsolgatja a kijelzőt. Majd a felső állapotsorból elindít egykét alkalmazást. Vagy ép a kijelzőn rendezi a fülem át az appokat. Legutóbbi akciójával repülő üzemmódba kapcsolt és bontotta a hívást.
    Városon kívül, és vagy ahol gyengébb a térerő, gond van a telefonálással. Ahol az 5-el még lazán telefonálok ez szakadozik, kihagy. Sokszor nincs hálózat elejti a tornyot.
    Harmadik frissítésen van túl a telefon két hét alatt. És még most sem jó.
    Maga a telefon nagyon szuper.
    Csak ép a lényeges dolgok nem működnek megfelelően.
    De, azért remélem korrigálni fogják ezeket és használható telcsi lesz.
    Masszív jó készülék. hardverileg király. lehet egész nap gyilkolni. Teszi a dolgát rendesen.
    Azonban egy 160e csúcskészüléktől elvárná az ember hogy telefonálni lehessen rendesen vele. Mondom ezt úgy, hogy egyik nap még az 5-t használtam. Megérkezett és már települtem is át a 6-ra.
    Vagyis csak települtem volna, mert az Asus át telepítő appja nem tudta összekapcsolni a két ugyanolyan gyártmányú készüléket. Így maradt a régi manuális áttelepítés. :)
    Kedvét senkinek nem szeretném elvenni a vásárlástól. Brutál jó telcsi. Viszont Vannak hiányosságok a szoftverében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák