Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz lovi27 #8035 üzenetére

    amúgy viccen kívül lőttem egy új SEc905-öt, nagyon elfekvő példány volt. Veszi a töltést, az lesz a váltós gép emellett, és nem helyett. Butateló, de bejön. :D

    (mármint ha az akksi tartja is a töltést használat közben, még nem volt időm kipróbálni)

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

  • kayman

    senior tag

    válasz lovi27 #8035 üzenetére

    Sziasztok.

    Napokban tervezem egy ilyen teló beszerzését.
    A kiválasztottam egy Deluxe kék verzió, 4/32Gb kivitelben.
    Kínából 157 dolláros áron küldenék, szokásos ingyen postával. Vett már valaki így a jelenlévők közül?

    Nekem a kijelző mérete fontos, de a 4GB is meggyőzött.
    Kicsit félek a "csak" 4 magos procitól, de az akár 2.3Ghz elég meggyőző.
    A 32Gb azért szerintem elég mindenre. Fontos volt a dupla antennás két sim kezelés. Talán ez volt az elsődleges a kiválasztásnál.

    Nem szerettem volna végignyálazni nyolcezer posztot, így valaki mondna egy általános összefoglalót, hogy utól érjem magam? Vannak olyan dolgok, amivel zavarba lehet hozni a telót? Érdemes még ilyet venni?

    GPS nekem napi dolog, Waze napi 8 órában biztosan megy.
    A normál GPS mellett van a Glonass, valóban jobb vele? Nekem jelenleg csak A-GPS van, az el-el dobálja a jelet néha.

    Android 5-el kapom, de néztem tesztet, hogy meg fogja magától kapni a frissítést 6-ra.
    Olvasom, hogy már folyik a fejlesztés 7re. Ki melyik rendszerre szavaz? Nekem a 6 a leg szimpatikusabb jelenleg.

    Nem lesz rajta hardverigényes játék, alapból cégesként használom. Tehát normál a felhasználás.

    Fotók-videók minősége az olvasott tesztek alapján nekem elegendőnek tűnik.

    HyperTransport az úr!

Új hozzászólás Aktív témák