Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • workin

    senior tag

    válasz R4E/B #899 üzenetére

    Itt hülyeséget egyedül Te irkálsz, és még csak észre sem veszed. Mr Szerintem.

    Az ilyen jellegű "szakmai" (mostmár egyre kevésbé) fórumok azért jönnek létre, hogy az emberek tapasztalat, tudás útján információkat cseréljenek egymással segítséget nyújtsanak azoknak az embereknek, akik nem születtek programozónak, informatikusnak, műszerésznek, bárminek...

    Úgy gondolom az , hogy személy szerint kiemeltem az akku problémát, mint vásárló, jogomban áll a termékre panaszkodni, és esetlegesen ötleteket kérni nálad hozzáértőbb emberektől, hátha valakinek van egy jó gondolata, tippje.
    Ám igen, tudom hogy szoftverhiba okozza a problémát, tudom hogy a kernellel van gond, de mielőtt belementem volna a kernel cserébe, és a telefon szoftveres barkácsolásába, gondoltam teszek egy próbát.
    De úgylátom , hogy a hozzád hasonló megmondó emberek miatt, nincs nagyon értelme.
    Mindenhol írnak az akku hibáról, sőőt az ASUS is tudja, hogy gond van vele, de fordult már elő a történelemben hogy magyar programozó oldotta meg egy telefontípus problémáját..
    És nem, nem fogok újat vásárolni..

Új hozzászólás Aktív témák