Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R4E/B

    tag

    Sziasztok!

    Van véleményem nekem is, de nem fikázom, hogy így szar úgy szar. Igen, én is panaszkodom arra, hogy az akkumulátor szint hamar merül még akkor is, ha nem csinálok rajta semmit, de azért ne retardált viselkedéssel jöjjünk már elő, mert kezdem unni.
    Másik dolog, hogy ha ennyien panaszkodnak nem csak itt, hanem külföldön is rengetegen akkor én szerintem az ASUS programozói biztos javítani fogják, nekik az a dolguk. Majd jön egy új frissítés amiben gondolom bele lesz építve az, hogy kevesebbet fogyasszon, nem a telefonnal van itt a gond kérem szépen, hanem a nem megfelelő beállítással én szerintem.
    Szóval, ha lehet akkor aki nem elégszik meg vele az adja el, vegyen másikat és ne írogasson hülyeségeket, mert eldobom az agyam. Vagy vegyetek hozzá egy Powerbankot és minden problémád megoldódik, nincs többé akkumerülés. :D

    Igazán már a hazai képviselet behozhatná kereskedelmi forgalomba a tartozékait, na majd mindjárt rákérdezek, mert már 1 hónapja és 15 napja van forgalomba a telefon.

    ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

Új hozzászólás Aktív témák