Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz dime27 #152 üzenetére

    Szerintem igen, de azt gyanítom, hogy nem kell hozzá gyárit venni, hanem bármilyen 2,4a-es töltővel feltölt gyorsabban.

    Más:

    A héten futottam pár kört az itthoni beszerezhetőséggel kapcsolatban. Hát azt kell mondjam elég aggasztó a helyzet. a mobilarénán megjelent ugye a cikk meg a video teszt és az ASUS marketing gépezete úgy látszik már megint túltolta a kocsmát, mint a Legényanyában anno. Szóval még most kapálóznak, hogy ki legyen aki árulja majd itthon, se konkrét megállapodás se konkrét készlet nincs. Talán július elejére lesz, de még akiknek árulniuk kellene azok se tudják, hogy mit, mikor és mennyiért fognak árulni. A 64GB-os verzióról pedig még csak infó sincs, lehet nem is lesz belőle itthon.

    A másik a kiegészítők...az egész világon sehol nem lehet kapni a Zenfone kiegészítőket. Hátlap, Füles, powerbnak stb, amik az asus oldalán szerepelnek.

    Szóval megint az van, hogy februárban be lett jelentve egy termék, júniusra éppen hogy lehet belőle kapni valamit. A 64GB-os világ szintem készlethiányos (WW verziót nagyítóval se találni, ha van, akkor közel 450-500$+Áfa+Vám), a kiegészítők gyakorlatilag nem léteznek csak papíron és mire kb majd kapni lehet, addigra véget is ér a termék életciklusa és más gyártók készülékeit olcsóbban meg fogod tudni venni jobb műszaki tartalommal.

    Nem vagyok elájulva mostanában attól, amit az ASUS művel, a magyar divízióról meg jobb nem is beszélni.

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák