Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parkasz

    senior tag

    válasz manchester85 #51 üzenetére

    Nos, a tablet létjogosultságához egy adalék részemről. Én a mobilitása miatt szeretem, azért vettem (kép és film nézegetés, böngészés mindezt a zsebbe berakva) + mert utálom a az érintőképernyős androidos telefonokat, noha azok is tudják amit a tablet. Egy telefonon legyenek gombok és kész, azt tudom kezelni. Ez az én véleményem, persze speciális állatfajta vagyok, az tény. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    válasz manchester85 #51 üzenetére

    értem, tehát a szórakoztató funkcionális céleszköz kategória felesleges, úgymint: walkman, ipod, mp3 lejátszók, tv, rádió, kazettás magnó, cd lejátszó, konzol, hordozható konzol...

    ezek mind szórakoztató céleszközök, tehát szerinted feleslegesek. q.e.d.

    "Tehát laptoppal tablet nélkül lehet létezni, de fordítva nem.": tedd már hozzá, hogy SZERINTED.

    "Akármilyen jó is egy tablet, egy jó notinak sokkal kevesebb a hátránya a gyakorlatban, mint fordítva.": itt max. azt jelenthetnéd ki, hogy sokkal több feladat van, amire a noti jobb. Esetleg hozzátéve, hogy szerinted. a probléma ezzel az, hogy ezt az állítást soha senki nem is akarta megcáfolni. Az én állításom ezzel szemben az, hogy van pár feladat, amire a noti nem jó, arra a tablet sokkal jobb. Hogy a maradék 5000 feladatra jobb a noti, kutyát nem érdekli, ha arra a 3-4 feladatra, amire kell, a tablet jobb. Mert például arra, hogy kavicsot lapátolj a betonkeverőbe, a tablet kétségtelenül nem alkalmas. Meg arra sem, hogy vágódeszkaként használd, amikor mammutot csontozol.

    bennem még felmerül a kérdés (sok szemszögből körbejárhatóan), hogy ipadról köpködöd a tabletet meg a tab tulajdonosokat???

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák