Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Cattle_Decap #25 üzenetére

    Én nem tudom, mi ez a káva fétis? Bár, ez nem kifejezetten neked szól (inkább mindenki másnak), de miért baj, ha annak a nyüves telefonnak van egy kis kávája? Nekem ez pont előny. Ennyi pont kell, hogy a rühedék noccs,, vagy lyuk ne legyen rajta a kijelzőn. Sztem itt a MA-n nincs más ember, aki ennyire rühellné a mai kijelző divatot a sok fszságával együtt, mint én. :D Régen minden telónak volt kávája, senki nem szólt érte, csak ha már tényleg baromi nagy volt.
    Abszolút nem az én kategóriám semmilyen téren, de maga a teló nekem tetszik. Még talán el is viselném, ha vki megdobna vele. :) Ettől függetlenül ez tényleg rétegtermék. Egy átlag embernek semmi szüksége nincs rá. És ha már annyiba (se) kerül, mint egy egyéb csúcs készülék, inkább választanám ezt, mint egy Samu S20-at, vagy Hüvely P40-et pl. stb.
    Én nem ajánlanám S20-al szemben, hanem helyette ajánlanám. :D
    Viszont baromi nagy... Ez is csak játéknál előny.

    [ Szerkesztve ]

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Cattle_Decap #29 üzenetére

    Nekem most is 16:9-es telóm van és nem is vennék mást, csak sajnos nagy valószínűséggel nem fognak már ilyet gyártani. Ennyi káva meg pont kell, amennyi ennek van. Fekvő módban tudja hol megtámasztani a telefont az ember mondjuk a hüvelykujjával. Meg ugye azon a ki helyen elfér minden és nem kell a kijelzőbe erőltetni. Kisebb méretben én is elfogadnám ezt az ASUS-t, de a méretnöveléssel sem tudnak a gyártók leállni. Ami tegnap még vicc volt, az ma már valóság...

    (#31) ShadowX: Inkább káva, mint ez a sok ocsmány noccs, meg lyuk. Esztétikai és szimmetriai érzéke semmi sincs annak a tagnak, aki kitalálta ezeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák