Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Jaffa75 #4018 üzenetére

    Ezért lenne a PF ideális, és nem ilyen nyomi kompromisszumokkal. Ráadásul az USB-s töltő egy olyan tabletre, ahol alul (amin fekszik a keyboardon) van, elég merész, fejjel lefelé meg toldhatod, különben fityeg a levegőben, bár ennek mintha hosszabb lenne a kábele. Meg hát akkor pl. hova dugom a pendrive-ot, kis winyót, amiről filmet néznék... (Itt persze lehet kompromisszum, hogy akkor töltöm, amikor mást csinálok, nem filmet nézek)
    Ki volt ez már találva egyszer, nem kéne feltalálnunk a spanyolviaszt :D

    Tabletnél, iPad 2-esem van, meg egy Samsung ATIV Smart pc pro X700T (full hd). iPad 2 kevés már nagyon felbontásban. Amiket írtál tabletek ára az okés, abban azért van még egy két dolog egy kijelzőn meg egy akksin kívül, míg a PF2 tabletjében nincs, az az eszköz nem áll meg önmagában. Ezért az árát nem tudnám így értelmezni. Ha azt nézed, hogy Padfone 2 telefon ára reálisan (tavalyi ár, tavalyi felhozatal) 180 bruttó, akkor 60 ezerért (én 240 bruttóért vettem a MM-ban), nem olcsó egy display-ért, akksiért meg két hangszóróért.

    Ennyiért (240) illene belerakni a full hd-s cuccokat, most is (nem 300-ért), sőt és kb. 280-ért rendes keyboard dock-al együtt lenne "reális" adni. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák