Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Botosjeti #940 üzenetére

    Szia,

    Nekem egyik problémám sincs azokból, amiket ott leírnak. A legtöbb TW verzió, kezdem azt gondolni, hogy oda a teszt/selejt/első szériás stb. darabokat adják el. Leejteni persze nem ejtettem le, töréstesztet ne várj :)
    Enyém nem karcos. Nincs light leak. Talán 1x rebootolt JB óta, de hát Android, nincs mit csodálkozni. Míg az IOS kb. leszarja, ha fél évig nem indítod újra, ezt néha újra kell. Beszaggat néha, ha bedugom a tabletbe, de ez is Android "feature", kizárt, hogy a 4 magos proci szenvedjen... Az Androidot meg folyamatosan reszelik, adják ki hozzá a frissítéseket, ráadásul OTA, nem kell "hard reset" hozzá (attól anno agyfaszt kaptam még a 1.5-ös idők környékén).
    Megint megvenném, ha az a kérdés.
    Mi az ami dühít?
    - Elqrták az eredeti koncepciót (nincs dokkolható billentyűzet)
    - Kb. nulla a megvásárolható kiegészítők száma, vagy veszel Samu S3 cuccokat vagy még tok se lesz hozzá

    Ami lehetne jobb:
    - Akksi nekem fura. Jó nagy dög, energiagazdálkodást engedem intelligensen (kivéve a mailek nézegetését, az nekem kell, hogy megjöjjön azonnal), ennek ellenére nem érzem úgy, hogy tovább húzná, mint egy iPhone.
    - tablet felbontása.. kb. iPad 2 szinten van, ma már lehetne picit jobb, de akkor nem ennyi lenne az ára, hanem még több, szóval elfogadható

    Óriási előny: 2 év gari! Ha MM-ben veszed, 10-esért adnak hozzá olyan biztosítást, hogy ha kiesik a kezedből és összetörik, akkor megtérítik a károdat.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák