Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffa75

    őstag

    válasz Sword #4012 üzenetére

    miért kellene tölteni? A billentyűzet a legtöbb esetben saját akksis, 50-60 órát tud működni, utána igényel 3-5 óra töltést. Ezzel semmi gond nincs! Az Ipadek, Samu tabok is ugyanezzel a technológiával mennek - bár igaz, mehetne NFC-vel is, az talán kicsit takarékosabb. Amikor alulra tették a csatit (ahova az usb billentyűt csatlakoztatnád), azzal halálra is ítélték az usb-s megoldásokat.
    A telefon kijelzőjén mit szeretnél javítani? A retina határ felett van vastagon a ppi érték, onnantól csak + fogyasztást okoz a fullHD, illetve a procit mozgatja jobban - meg 4,7'-en sok értelme nincs is (mondom ezt 2 hónap S4 használat után). A tabon más kérdés, én filmet nem nézek rajta ("szőrösnek" azért nem mondanám :D ), amire nekem kell (levelezés, prezentáció, képek megmutatása...) ahhoz elég.

    Azt majd megnézném, hogy a "fullhádésítással" mire lesz elég majd az akksi :U ? Ugye ebben 2140/5000 mAh volt, ez ide korrekt - az Infinityhez elvileg a telóba vmi 2400 körüli lesz - majd a nálam okosabbak (vagy a felhasználói :) )megmondják azzal mit tud...
    Nekem egyenlőre elég ez, 300 kilóm meg nincs most arra, hogy egy erősen is kétséges support-tal rendelkező cuccért annyit adjak (a gyerekbetegségeket is passzoljuk jelenleg).. :N

    Majd a 4-be benevezek, ha addig a gyártók nem a (tök)magokat szaporítják benne, hanem vagy optimalizálnak normálisan, vagy az akksira gyúrnak végre! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák