Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berek21

    senior tag

    Nos, megpróbálok egy kicsit írni a navikról, ahogy igértem.
    Elsőként is a hardverkérdés. Ami feltétlenül szükséges, az egy jó minőségü szivargyujtó töltő, ami legalább 1 amperrel tölt, de ajánlott a 2 amperes hosszabb utakhoz. A másik pedig egy masszív autós tartó.[link]
    Ha ezekkel megvagyunk akkor már csak egy jó navi app-ot kell beszerezni, ami nem is olyan könnyű(mármint a választás). Elsőként a Sygic programjával próbálkoztam. Van belőle 7 napos próbaverzió, ami teljes értékü úgyhogy nem kell mindjárt megvenni. A Fonetab hardvere könnyedén elbánik a grafikával, és a gps jelekkel egyaránt. ( A gps amúgy is nagyon jól sikerült darab a kütyüben. Simán leversenyzett egy Wayteq xtab 50, Nexus 7, Wayteq x960 bt HD triót, ami nem kis fegyvertény!).
    A szoftver is jól teljesít, feltéve ha nem teherautóval vagyunk, mert akkor málnásból málnásba visz minket. :Y
    A 3D-s grafika pazar. Vigyáznunk kell hogy ne bambuljunk a képernyőre, különben :W !
    Talán csak egy hibát találtam benne. Hosszabb alagútban elveszti a jelet, és ha kiértünk a szabadba akkor nehezen talál vissza. Röviden ennyi lenne. Ajánlom mindenkinek. [L:/dl/upc/2013-08/23/385060_nnxlcollj3n4ym0b_screenshots_20130819_092828.png](IMG:/dl/upc/2013-08/23/385060_nnxlcollj3n4ym0b_screenshots_20130819_092828.thumb.png)(/IMG)[/L]

    LG Velvet eladó!

Új hozzászólás Aktív témák