Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz zsoltyyy #76 üzenetére

    Ha linkelek Neked egy kepet, amin Rambo lelövi a Papat, akkor elhiszed? :) En is elolvastam az emlitett linket (elsö nehany-tiz hsz-t), es jot röhögtem, hogy emberek milyen hülyesegeken tudnak fönnakadni, illetve a sajat butasagukat/figyelmetlensegüket mas nyakaba varrni..

    ON:
    Ma probalgattam egy ilyet egyik boltban, es nagyon megtetszett, ezert elgondolkodtam, hogy esetleg lecserelem a laptopom erre + egy billes dokkolora, a 2 együtt kb 130 penz lenne, viszont nem tudom, mennyire eri meg. Ha esetleg valaki tudna konkret tapasztalatokkal szolgalni, az jo lenne. Igazabol azert gondolkodom a cseren, mivel a laptopot szinte csak itthon hasznalom, itthon viszont van egy eleg jo asztali gepem is. Eredetileg sulira vettem, de a merete miatt (16") nem szivesen cipelem, ezt viszont azert joval egyszerübb lenne. De erdekelne, hogy mennyire alkalmas ez a cucc mondjuk arra, hogy java nyelven programozzak rajta? Pdf-et, dokumentumokat gondolom kezeli, azzal nemhiszem, hogy gond lenne, de azert az nem lenne baj, ha mondjuk minimum egy ilyen jEdit szintü javas szövegszerkesztöt lehetne rajta hasznalni.
    Aki a netbook-okat javasolna, annak üzenem, hogy netbook-ellenes vagyok, ugyhogy köszi, de nem erdekel. :) Ez pont amiatt tetszik, hogy ha epp akarom, akkor csak egy vekony tablet bill nelkül, ami jo multimediara, netezesre, stb, ha meg esetleg gepelni akarnek, akkor csak rateszem a dokkolora. (Egyebkent a nem tul jo fenykepezö, 3g hianya, stb nem nagyon erdekelnek, de ha mondjuk allandoan fagy, szaggat meg hasonlok, az mar azert eleg zavaro..)

Új hozzászólás Aktív témák