Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    Én is vettem egy ilyen routert kb két hete. Ismét elhalálozott egy év után az N66U-m, amit beadtam garanciáztatni,amire megint 4 hetet mondtak,hogy lesz belőle valami.
    Kifogtam egy alig használtat jó áron (24.000Ft, két hónap híján 3év Edigital garancia)így nem volt kérdés a vétel.
    A térerőtől tartottam nagyon,hogy kevés lesz az antenna hiánya miatt,de pozitív csalódás volt nagyon.
    Az előző,N66U szintjét simán hozza,sőt , 5Ghz-en rá is ver.
    A router az emeleten van, a kert felőli szobában,és a földszinten,az utca felőli szobában is van térerő vele.
    A régivel éppen fel lehetett csatlakozni a lenti szobában,a helyzet itt is ugyan az.
    2.4Ghz-en 2Mbit/s a kapcsolat,5Ghz-en meg 233Mbit/s , de itt nem is használunk wifit,de ha nagyon kell ,itt is lehetne. Gyakorlatilag semmi különbséget nem találtam az antennás N66U , és az AC56U között térerőben.
    Ami viszont egyértelműen pozitív,az a 2x800Mhz-es CPU, 50MB/s az olvasás usb 3.0 hdd-ről,az írás meg közel 30MB/s :) Ha hashelni kell egy torrentet,az is jóval kevesebb idő,mint a régi routeren,meg van két AC-s eszköz is,amit már ki is tudok használni ezzel a routerrel.

    A visszaküldős kollégánál nem tudom mi lehetett,kicsit pislogtam amikor olvastam,mert akkor már nekem le volt beszélve,és elintézve,hogy megveszem,már nem akartam visszalépni,de úgy voltam vele,ha másnál jó,egy valakinél nem,akkor annyira k@ka még sem lehet ez a router, meg a smallnetbuilder se sűrűn osztogatja az 5 pontot a funkciókra,ennél a routernél meg mindenre ötöt adtak,meg gyakorlatilag most is az élmezőnyben van.
    Most is megvenném újra,én nem csalódtam benne.

Új hozzászólás Aktív témák